Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW
To był świadomy wybór, porównywałem S-Crossa z: Karoq, C-HR, Peugeot 3008, ASX. Wiem, że był to kompromis, inne auta prezentują się ciekawiej (stylistyka, design, komfort). Ważne jest aby wiedzieć czego się potrzebuje. W cenie Suzuki nie miałem takiego wyposażenia u konkurencji, więc kompromisem był brak mięciutkich plastików, efektowny design czy cyfrowe zegary. Wybrałem natomiast sprawdzoną konstrukcje i rozwiązania technologiczne, gdzie...
~DeWertus
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Samochód traktuję przedmiotowo - ma spełniać konkretne wymagania za akceptowalną cenę. Wg mnie jest to jedna z lepszych pod tym względem ofert na rynku - w standardzie dostaje się wszystko co jest niezbędne w zakresie bezpieczeństwa i komfortu plus kilka fajnych dodatków których zapewne sam nie umieściłbym na liście gdyby były dodatków płatne (jak to robi konkurencja)
~blumeck
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW
Szukając nowego crossovera z góry odrzuciliśmy modele z silnikami 1.0 z trzema cylindrami i mocą około 100KM, uznając za pomyłkę instalowanie takich silników w autach które mają wyższe współczynniki oporu powietrza. I wyszło nam, że Suzuki będzie autem niedrogim, dobrze wyposażonym i do tego z opinią mało awaryjnego. I wyszło tak jak zaplanowaliśmy.
~Dj
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Wydaje się być bardzo dobry, chyba nie ma na rynku Crossovera (SUVA) w zbliżonym rozmiarze z napędem 4x4 i takim wyposażeniu (napęd na 4x4 Allgrip to wymuszone wyposażenie Premium) w lepszej cenie. Może poza dacią Daster ale to naprawdę inna liga samochodu przyzwoicie wyposażonego i wykonanego starannie przez zjaponizowanych naszych bratanków Węgrów.
~Jan Winnicki
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
W tej cenie powinna być o wiele lepsza jakość, w daci duster za 60-70 tys.zł to ja rozumiem ale w aucie za 100 jaość powinna być znacznie lepsza. Co ciekawe s cross stojący w salonie (nowe auto ok. 10km przebiegu) miał już drobne problemy z jakością bo podobnie jak u mnie na drzwiach kierowcy zaczął już odłazić plastik.
~lucak
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Jak kupowałem go jednorocznego z salonu to był w super cenie ( wyposażenie właściwie bogate nawet na dzień dzisiejszy ), dzisiaj za nowego z jedynym dostępnym silnikiem 1.4 hybryd nie dałbym tyle jest wyceniony na pewno - nie ta jakość wykończenia w środku za tą cenę. Lepiej poczekać na obniżkę wartości ( 1-2 letnie ).
~proximo62
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. W tej cenie rzadko można kupić tak dobrze wyposażony samochód z segmentu crossoverów. Konkurenci są często o 20 tys drożsi. Oczywiście ta cena ma swoje źródło: rozwiązania techniczne są prostsze, brakuje zaawansowanych asystentów kierowcy, wybór wersji wyposażenia jest mały.
~Piotr
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Zdecydowanie 5 gwiazdek się tutaj należy. Suzuki SX-4 S-Cross może pochwalić się rewelacyjnym wręcz stosunkiem ceny do wyposażenia, szczególnie przy najwyższej wersji wyposażeniowej - Elegance Sun. Brak konkurencji. To był ważny aspekt przy wyborze samochodu.
~Adam
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Za cenę Premium z dodatkowym wyposażeniem jest wszystko . Brakuje systemu automatycznego hamowania w celu uniknięcia kolizji. ( tzw. radar ) i adaptacyjnego tempo matu. W tej wersji wyposażenia niedostępne nawet za dopłatą. Jest zwykły tempomat .
~Dawid
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Na tle konkurencji zakup był okazjonalny, chociaż Suzuki nie daje żadnych rabatów. Samochód w najbogatszej wersji wyposażenia jest wyraźnie tańszy od konkurencji, a przy tym świetnie wyposażony.
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting