Ocena kierowcy - Suzuki SX4 II S-cross Facelifting

Andrzej, 6 lat temu
Silnik 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Rok produkcji 2017
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Inne : trzaski z drzwi i przednia półka
Ładny samochodzik pełen niespodzianek :) Dziwne odgłosy z drzwi kierowcy i pasażera
Jak na tak mały silniczek jest nieźle, dynamiczny, elastyczny minus spalanie wskazania komputera 6,8-6,9. Rzeczywisty pomiar po wizytach na stacjach paliwowych tj., tankowanie do pełna ilość paliwa przez kilometry razy 100 i spalanie na poziomie 7.4
Precyzyjna, ale jak dla mnie strasznie hałaśliwa !
Przy nierównościach typu studzienka kanalizacyjna samochód zmienia delikatnie tor jazdy lub to moje wrażenie, ale bardzo realne. Sztywny, źle wybiera nierówności. Jak sie trafi na jakiś pofałdowany asfalt to podskakuje się jak w jakimś traktorze ( sorki za porównanie, bo podobno teraz traktory to już mistrzostwo świata w porównaniu do tych z przed 20- 30 lat )
Parowanie System rozmrażania jest toporny, w wcześniejszym aucie ( lancia) wlączyłem przycisk, a nawiew od razu na max i stopniowo spadał do samoistnego wyłączenia gdzie efekt był osiągnięty, a tu po włączeniu guziczka wącza się klima i czekamy na brawa nic sie nie dzieje, więc ręcznie trzeba podkręcić wiatraczek i czekać aż zadzioała. Nie wiem dla czego, ale rozmrażanie lusterek idzie tak topornie jak dzierganie swetra w rękawicach bokserskich

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW [l/100km]

7,3
7,2
7,2
Dziennik kosztów dla Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
6,3
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting