Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Powerslave
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Stosunek jakość / cena S-Crossa w okresie, w którym go kupowaliśmy (początek 2015 r.) był zaskakująco dobry, a porównywaliśmy go m.in. z benzynowymi modelami 2WD: ASX, Sportage oraz Mazda 3 (fajne auto, ale zbyt małe na nasze potrzeby, i po co en seryjny Stpo&Go?). Jeśli chodzi o Sportage, to jest to jednak większe auto, cięższe (ok. 250 kg), i subiektywne wrażenie odnieśliśmy takie wrażenie, ze ta różnica w wielkości i masie nie przekłada...
~straad
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Tu może być tylko 5 gwiazdek. Napęd 4x4, skórzana tapicerka, szyberdach, system bezkluczykowy, biksenony, podgrzewane fotele, czujniki przód/tył, tempomat, fotochromatyczne lusterko wsteczne, automatyczna, dwustrefowa klima, składane elektryczne lusterka boczne, bluetooth, przyciemniane szyby, 17' alufelgi itp., itd. Bardzo bogate wyposażenie i cena 77 tyś zł. Przynajmniej ja nie znalazłem auta o podobnych gabarytach i z podobnym...
~Maksiu
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Cóż. Qashqai lub honda hrv z tym wyposażeniem (i bez 4x4) były droższe o ok. 10 000zł. Kupiłem w promocji pod koniec roku. Honda mnie nie zachwyciła, a w nissanie obawiałem się problemów z silnikiem turbo. Czas pokaże czy słusznie. Jedyne czego żałuję, że nie sprawdziłem mitsubishi asx. W wysprzedaży w podobnej cenie był do wzięcia (co prawna bez 4x4) z ksenonami, kamerą cofania i fotochromatycznym lusterkiem wstecznym.
~Paweł
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Za cenę katalogową czyli grubo ponad 80 tysięcy na pewno bym go nie wziął. Natomiast ja zapłaciłem dokładnie 68800 z zimówkami, pakietem chrom, dodatkowym spojlerem, nakładkami progowymi, organizerem w bagażniku i kilkoma innymi drobiazgami. Wartość samych dodatków to prawie 4000 zł! W momencie kupna nie było lepszej oferty na rynku wg mnie.
~Kuba
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
W momencie zakupu ciężko było dostać auto za taką cenę z takim wyposażeniem i taką wielkością ( o zawodności nie mówiąc). Chyba tylko civic można było wyrwać w podobnej cenie (wchodził lift i były okazje na przedlifta). Niska utrata wartości.
~Krzysztof
S-cross 1.6 DDiS 120KM 88kW
Wydaje się być trochę drogi jako nowy samochód ,mój był sprowadzony 2 letni ,ale to Japończyk i za to się chyba tez dopłaca jak na razie zrobiłem tylko 2 tys.km tym samochodem więc trudno mi powiedzieć coś więcej o jakości i niezawodności.
~Marcin
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Wyprzedaż rocznika 2015 w cenie według mnie atrakcyjnej biorąc pod uwagę opcje dodatkowe i stan wyposażenia co jest zaleta Suzuki. Za takie samo wyposażenie w innych niektórych modelach, które mnie interesowały musiałbym dopłacić kilka tysięcy więcej.
~dekar
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Takie auta z podobnym wyposażeniem (wersja Elegance, skóra, szyberdach, dostęp bezkluczykowy itp.) i napędem 4x4 oznaczały jak porównywałem przed zakupem wydatek o min. 20 tyś wyższy (za wyjątkiem Dustera), czyli nie ma na co narzekać.
~Pablo
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
71 tysi za środkową wersje z automatyczna klimą, alufelgami, tempomatem, dostępem bezkluczykowym, czujnkami cofania, podgrzewanymi siedzeniami itd. to chyba nie jest źle. W podobnym budżecie mogliśmy myśleć tylko o koreańskiej konkurencji.
Dziennik kosztów dla Suzuki SX4 II S-cross
6,9
~Kass
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Auto kupiłem na wyprzedaży rocznika pod koniec roku, zanim weszła nowa Vitara. Po lekkich negocjacjach, z kilkoma dodatkami za wersje Premium dałem trochę ponad 60k, co jak dla mnie jest świetną ceną za tak spójne auto.
Suzuki SX4 II S-cross