Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Powerslave
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Widoczność zdecydowanie lepsza niż w typowym kompakcie, co jest pewnie pochodną wyższej pozycji za kierownica i dużej, pochylonej przedniej szyby. Trzeba uważać na słupek A. Jeśli chodzi o tył, to pomagają duże lusterka, na wszelki wypadek zainstalowaliśmy także tylne czujniki cofania. Zwracają uwagę dobrze działające światła mijania soczyście oświetlające drogę, co było bolączką mojego poprzedniego pojazdu (Almera II).
~Straad
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Tu również nie zmieniam zdania, ogromne lusterka boczne, duże szyby, wysoka pozycja za kierownicą umożliwiają pełną kontrolę nad autem. Np. w poprzednim na ostrych zakrętach nie widziałem krawężnika i jechałem na czuja, w S-Crossie widzę krawężnik cały czas i kontroluję odległość - bezcenne ;)
~Gathor
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Bardzo dobra. W tej klasie chyba jedna z lepszych konstrukcji. Duże lusterka, duże przeszklenia. Bez zastrzeżeń. Aczkolwiek w bocznej szybie odbija się srebrna ramka nawiewu, ale dopóki o tym nie przeczytałem to nawet nie zdawałem sobie sprawy.
~Marcin
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Widoczność świetna co przydaje się szczególnie w mieście. Wyższy pułap siedzenia powoduje, że osobówki nie rażą nas po oczach. Fotele bardzo wygodne i świetnie trzymają ciało w wybranej pozycji.
~don_pablito
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Słupki przednie to porażka - grube i skutecznie zasłaniają widoczność. Nauczyłem się wychylać jak na motocyklu :). Pozostałe okienka OK, tylne też jak najbardziej OK.
~white-star
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Widocznośc jest super we wszystkich kierunkach, ja posiadam na wyposażeniu czujniki zbliżeniowe i kamerę cofania co dodatkowo bardzo poprawia komfort manewrowania autem.
~straad
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Bardzo dobry zakres widoczności (wysoka pozycja za kierownicą) bez porównania ze zwykłym kompaktem czy kombi. Ogromne lusterka boczne dają dobry obraz co się dzieje wokół auta.
~Marco
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Dobra. Szczególnie gdy fotel kierowcy jak i pasażera można boczną wajchą podnieść do góry :) Tył też widoczny. Bombowe lusterka boczne. Widać tył drogi rewelacyjnie.
~DrAgU
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Nie mam problemu z widocznością w tym samochodzie. Wg mnie jest jak najbardziej OK. Z tyłu dodatkowo mam czujniki parkowania i nie ma się do czego przyczepić.
~dekar
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Tak jak inni też zauważyli na widoczność nie można narzekać. Duże lusterka bocznej, duże przeszklenia, prowadzi się z dobrym oglądem otoczenia.
Suzuki SX4 II S-cross