Ocena kierowcy - Suzuki Vitara III SUV

artur, 6 lat temu
Silnik 1.6 VVT 120KM 88kW
Rok produkcji 2017
Suzuki Vitara III SUV 1.6 VVT 120KM 88kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Witam, Piszę jak jest a zastanawiałem się długo nad zakupem. Używanego nie chciałem bo mocno się przejechałem na ostatnim zakupie, diesla nie chciałem bo więcej problemów niż korzyści. Samochód z założenia głównie do miasta i okolic ( mieszkamy 3 zakręty pod Wrocławiem ) Zdecydowałem się na 1,6, wolnossąca benzyna, 120 KM w automacie. Wersja premium. Dokupiłem tylko podłokietnik i zegar między wlotami powietrza. Do normalnej jazdy jest wszystko. To co cenię najbardziej to zestaw głośnomówiący. Parujesz ile chcesz telefonów i pamięta - super. Klima automatyczna pracuje idealnie. Dużo dodatków w cenie jak halogeny, kamera cofania w kolorze ( super ) , przyciemniane szyby z tyłu, czujniki ciśnienia opon ( każda osobno i pokazuje jakie ciśnienie ) itp itd. Auto przejechało 6 tys. km głównie w mieście. Automat na początku lekko nerwowy ( mały moment obrotowy silnika ) ale ładnie się ułożył. Kwestia nauczenia się jeździć. Nie zamieniłbym na ręczną skrzynię a samochodem głównie jeździ moja żona. Silnik demonem prędkości nie jest ale do miasta i pod super. Spalanie wg komputera 7,2 l/100 km. Bagażnik na zakupy nie brakuje. Miejsca wystarczająco na 4 osoby. Bardzo wygodne fotele przednie. Zawieszenie przyzwoite, nie drażni głuchymi stukami a ładnie wybiera dziury. Przyznam szczerze, że za te pieniądze ciężko znaleźć samochód z tak przyzwoitym wyposażeniem, tej wielkości i odpukać zero problemów. Pierwszy serwis po 1000 km jak za darmo :) Kupiłbym drugi raz a jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic to polecam salon JM na bałtyckiej bo obsługa aż miło tam wejść.
nic się nie dzieje
lekko nerwowa ale spełnia zadanie.
bardzo dobry promień skrętu
widać wszystko
sporo miejsca z przodu, z tyłu jeżdżą dzieci nie nie narzekają

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 VVT 120KM 88kW [l/100km]

7,1