Lista ocen Suzuki Vitara III SUV Facelifting (32) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 140KM 103kW
Pewnie jeszcze muszę się przyzwyczaić ale kilka razy były problemy z przełączaniem (głównie 1,6). Na początku częściej się zdarzało, może się już zaczyna "układać". Mogła być bardziej precyzyjna.
~Peter
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Dobrze zestopniowana, co prawda dwa razy zazgrzytała mi przy zmianie biegów, ale to biorę to na klatę, jako swoją winę, wynikająca z małej znajomości auta.
~Robert
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 140KM 103kW
Jak w traktorze, biegi zmienia się długo i dostojnie, czwórka nie zawsze wchodzi za pierwszym razem. Nie wiem jak można coś pozytywnego napisać o tej skrzyni.
~Greg SK
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Na zimnym silniku troszkę trudniej wchodzi 1 i 2 ka. Jest delikatny opór ale nie przeszkadza to . Może to kwestia oleju
~Mariusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Taka sobie, ani dobra, ani zła. Nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma szóstego biegu. To standard przy silnikach 1l.
~major2612
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Bardzo dobrze zestopniowana, przyjemnie zmienia się biegi - nic nie haczy, wszystko tak jak być powinno.
~Krecik Kato
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Automat, idealny do miasta, żadna techniczna rewelacja – po prostu poprawny, mi wystarcza.
~Tomek
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Potrafi haczyć, zwłaszcza wsteczny. Brak 6, przez co niepotrzebnie głośno na autostradach.
~tomson88
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Akurat tu spory minus za wsteczny bieg, który lubi nie wejść za 1 razem co denerwuje.
~nmaniek
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Ciężko wchodzi 2 bieg. Też 3 mogła by być dłuższa. Czasami 2 to za dużo a 3 to za mało.
Suzuki Vitara III SUV Facelifting