Lista ocen Suzuki Vitara III SUV Facelifting (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Niby płacimy 60 tys. i wyjeżdżamy z salonu nowym wozem. Renegade kosztuje coś z 75, a TRoc 80. Ale jeśli policzyć dodatkowe wyposażenie, którego Vitara zwana nie wiadomo dlaczego comfort nie ma, a konkurencja ma, dodać do tego wspomnianą niską jakość nadwozia, to wychodzi na to, że to pozorna okazja. Lepiej dopłacić i mieć porządny samochód, który nam się nie rozleci po gwarancji, niż pseudojapońską budżetówkę. Po pół roku eksploatacji uważam,...
~Krzysztof
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 140KM 103kW
Tu jest to bardzo dobry stosunek jakości do ceny, bo w tej klasie np. Subaru XV w podobnej wersji będzię droższy o jakieś 10-15 tys, a silnik 1.6 z CVT to jakaś porażka i tylko ze względu na emisje spalin CO2, MItsubischi ASX w miarę ok, ale nie ma napędu 4x4, honda FR-V podobnie, można wziąć pod uwagę Mercedesa GLA, ale to klasa premium i przerost formy nad treścią, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Dacia Duster 4x4 wychodzi o 5 tys....
~Tomek
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 140KM 103kW
Za samochód wielkości VW Polo, fatalnie wykończony, kiepsko jeżdżący Suzuki żąda niemal 100 tys. Vitara została kupiona na żądanie żony, po długiej walce. Inaczej w życiu nie wydałbym takiej kasy za to auto. Uważam, że cena o 20-25% niższa odpowiadałaby wartości samochodu. Być może sensowny jest zakup Vitary w najtańszej wersji i z mniejszym silnikiem. Wtedy niedoróbki jakościowe już tak nie irytują. Za 100 tys. można kupić auto, które zje...
~major2612
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku. Za około 90 tys. zł dostajemy przyjemnego miejskiego crossovera, który zbiera się 0-100 w okolicy 9 s, pali 5,5 l, jest wyposażony we wszystko z zakresu bezpieczeństwa (łącznie z monitorowanie ruchu poprzecznego przy wyjeździe tyłem - za to się dopłaca grube pieniądze nawer w segmencie premium). Poza tym 17 calowe alu, pełne oświetlenie LED, automatyczna klima, kamera cofania itp. Czego chcieć więcej?
~Benio
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Proszę przeanalizować rynek, Stosunek jakości do ceny i wyposażenie jest na plus, Faktycznie jakość elementów we wnętrzu kabiny mogłaby być lepsza, Uważam że auto nie jest przesadnie napakowane elektroniką co jest na plus w obecnych czasach, Za dobrą cenę dostajesz auto które nie powinno sprawiać problemu przy długiej paruletniej eksploatacji,
~Tomek
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Wbrew zachwytom niektórych użytkowników, ja twierdzę, że to słaby zakup. Co z tego, że płacimy mniej niż u konkurencji, skoro wszystko jest gorsze! Już po zakupie vitary żona obejrzała w salonie fiata 500x i stwierdziła, że nigdy by się nie zdecydowała na vitarę, gdyby go widziała wcześniej.
~Mateusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Za drogo, za duże spalanie, za słaba jakość. Budżetowy produkt dla niewymagających. Jeśli ktoś się przesiada z 20letniego golfa, będzie zadowolony, ale innym radzę poszukać czegoś innego. W tej cenie się da. Podpowiadam mazdę mx3, dacie Dustera.
~Peter
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
W swojej klasie bardzo dobrze. Mamy dobrze wyposażone auto. Co prawda polityka Suzuki jest taka, że nikt , oprócz stałych klientów nie otrzymuje znżek, ale całość oceniam na bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
~NM
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 140KM 103kW
Zapłaciłem 80 tys. Wydawało mi się, że to w miarę dobra cena, ale przyznaję, że praktycznie nie oglądałem konkurencji. A teraz widzę, że za te pieniądze można kupić naprawdę o wiele fajniejsze auto.
~Arek
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Wg mnie relacja jakości do ceny jest niekorzystna. 10 tys tanie i byłby to fajny samochodzik. Za te pieniądze można kupić coś lepszego.
Suzuki Vitara III SUV Facelifting