Lista ocen Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW 2018-2020 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Peter
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Ze względu na chorobę żony i konieczność przewożenia chodzika, szukałem auta pewnego i z odpowiednich rozmiarach bagażnikiem. Vitara okazało sie strzałem w 10! Dwie duże torby i chodzik mieszczą się w bagażniku. Przestrzeń dla kierowcy jest bardzo, bardzo dobra, przy moich 185 cm wzrostu, pasażerowie z tyły siędzą wygodnie, bez wciskania kolan pod brodę! W mojej ocenie przestronność Vitarki jest jej, jednym z największych atutów.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Prawdę mówiąc patrząc na zdjęcia, myślałem że będzie lepiej. Dopiero jak wsiadłem ze zdumieniem przekonałem się, że to tak naprawdę mały samochodzik. Miejsca mniej więcej tyle, co w Clio.
~Jaro
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
jest ok nie ma problemu ma podłoketnik co się przydaje w trasie, nogi nie są podkurczone przy czterech osobach siedzących, nad głową też jest wysoko nie dotykam podsufitki
~Arek
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Jest naprawdę przestronnie, ale tylko z przodu. Tylna szyba mocno pochylona, więc nie da się załadować bagażnika po dach. Ogólnie samochód 2+2 i do jazdy na krótszych odcinkach.
~Mariusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Gdybym nie jeździł VW TRoc i Jeepem Renegade, powiedziałbym, że jest dobrze. Ale ponieważ jeździłem i mam porównanie, mówię, że jest tak sobie.
~Mateusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Jest ok. w dużej mierze dzięki cieniutkim boczkiem drzwi. Hałas był dla konstruktorów nieważny.
~Grzegorz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
To raczej małe autko, niech nie zmylą was pozory ze zdjęć rekalmowych.
~Adam
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Sporo miejsca za kierownicą, a i na tylnej kanapie się mieszczę.
~Mateusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Jak na tak mały samochód jest naprawdę ok.
~Tomek
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Uważam, że jak na niewielkie rozmiary jest bardzo ok.
Suzuki Vitara III SUV Facelifting