Lista ocen Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW 2018-2020 (14) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Peter
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Zaskoczenie! Pojemność, jak przysłowiowy karton mleka, a robi robotę! We dwie osoby z bagażami, nie ma stresu. Wyprzedzanie wymaga redukcji, co jest zrozumiałe, ale turbina skutecznie doładowuje. Wszystkim niedowiarkom, którym jeszcze do niedawna sam byłem, radze przed oceną, poprosić o jazde próbną, lub przejechać się Vitarą 1.0 kolegi.
~Jaro
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
fajnie pracuje nie mam problemu z wyprzedzaniem tirów wciśnięcie gazu przypomina mi młynek od kawy i co najważniejsze nie bierze wcale oleju wymieniam go tylko od przeglądu do przeglądu
~Arek
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Szału nie ma, ale ogólnie bardzo przyzwoite wrażenia jak na 1l. Słychać te 3 cylindry strasznie, telepie się i nie rozwija mocy płynnie, ale łatwo się przyzwyczaić.
~Mateusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Moc wystarczająca do spokojnej jazdy, niestety jest bardzo głośny. Kultura pracy, jak na tego typu jednostkę na dobrym poziomie.
~Mateusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Bardzo udany. Fajnie się wkręca, osiągi są wystarczające. Na autostradzie oczywiście już nie, ale nie do tego jest to auto.
~Adam W.
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
silnik zrywny praktycznie z kazdej predkosci jazdy, brak turbo-dziury, jestem zaskoczony bo to jedynie 1l pojemnosci
~tomson88
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Nie czuje się, że to 3 cylindry i tylko 1.0. Jest naprawdę zwinny, 111KM robi swoje.
~Mariusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Przyzwoicie. Na codzienne wożenie 4 liter wystarczy, na trasę już nie.
~Grzegorz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Pozytywne zaskoczenie, to małe coś naprawdę świetnie radzi sobie z tą bryłą.

Usterki Suzuki Vitara III

Suzuki Vitara III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Jestem mile zaskoczony, kiedy trzeba potrafi przyspieszyć, szybko wchodzi na obroty
Suzuki Vitara III SUV Facelifting