Oceny Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW od 2020

Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW od 2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Vitara III SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW od 2020

~Krecik Kato
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Mam to auto od pól roku i cały czas odczuwam radość z dokonanego wyboru. Pierwotnie planowałem kopic kolejne Audi A4 Allroad używane za ok 100tys , potem pomyślałem o nowym aucie i przetestowałem Hondę HRV , Subaru XV, Mazdę cx30 , Toyotę CHR, Suzuki S-Cross i na koniec Vitarę, która mnie zauroczyła. To świetny , lekko prowadzący się samochód do jazdy miejskiej i na krótkich dystansach. Taki fajny towarzysz do załatwiania codziennych...
~Greg SK
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Bardzo dobry wybór. Od początku zakupu aż do teraz jestem zakochany w tym aucie. Jazda, wygląd, ekonomika na bardzo dobrym poziomie. Jeśli chcecie mieć samochód wyróżniający się spośród tłumu golfów, passatów etc a nie chcecie wydawać 150 tysięcy to niema lepszego auta. Auto zdecydowanie dla wszystkich. Młodym się podoba i ma tzw "pazura" , a dla starszych idealny bo wsiada się wysoko a nie wślizguje jak do śpiwora w namiocie. Przy tym...
~major2612
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Fajny, prosty samochód w sam raz do codziennej jazdy. Wystarczająco pojemny dla rodziny 2+2, również na krótki rodzinny wypad. Rozsądnie skalkulowana cena, dobre wyposażenie i fantastyczny silnik. Polecam, jest mnóstwa frajdy z jazdy.
2,7
~Henryk
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Sylwetka już mało atrakcyjna, materiały wykończenia wnętrza niskiej jakości, twarde plastyki, głośne, skrzypiące. Najgorzej oceniam silnik i jego prace jak starego ciągnika, bardzo hałaśliwy dźwięk zZwłaszcza po podniesieniu maski bardzo słyszalny mimo moich uwag w ASO bez zmian. Zdecydowanie nie polecam.
4,1
~Qwer89
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Ogólnie auto ładne i w miarę oszczędne , jednak rażą w tym aucie niektóre rzeczy: jakość materiałów we wnętrzu , gumowy i podsterowny układ kierowniczy , zawieszenie za sztywne , na dziurach trzeba uważać bo rzuca autem w lewo i w prawo, głośno w środku , słychać świsty wiatru z uszczelek a przy wyższej prędkości tez silnik i nadkola. Auto służbowe wiec jest super ale prywatnie w życiu bym tego auta nie Kupil
~Benio
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Jest to drugie Suzuki w rodzinie auto bardzo poprawne , producent dodał parę niezbędnych rzeczy których brakowało mowa o asystentach bezpieczeństwa które naprawdę działają,nowych światłach LED , Super silnik , przestronność,wyciszenie stosunek ceny co do jakości, marka jest teraz w czołówce drugie miejsce co do bezawaryjności swych produktów, Więc to mnie skusiło do ponownego zakupu auta tego producenta,

Usterki Suzuki Vitara III

Suzuki Vitara III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Greq
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Fajne i szybkie auto na drogi od gruntu po krajowe. Ekspresówki i autostrady zmuszają do wzmożonej czujności, auto nie trzyma idealnie toru jazdy, lekko pływa. W prędkościach dozwolonych przepisami dość poprawne. Nie żałuję wyboru
~nmaniek
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Auto mam dopiero dwa miesiące i był to dobry zakup. Fajnie i zadziwiająco lekko się prowadzi. Może trochę za bardzo "wspomagane" i bardziej kobiece. Dynamika jest dobra, nie czuć "dziury" z turbiny i podczas przyspieszania ładnie się zbiera. Puki co nic nie trzeszczy i cichutko w środku. Auto wygląda na solidne, ale bez innowacyjnych rozwiań. Trochę razi po oczach wykończenie wnętrza w szczególności tapicerka drzwi i tutaj suzuki dało ciała.
~mczajka
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
POLECAM, dobre auto przy założeniu jazdy 50% trasa / 50% miasto. Wygrał w kategorii aut o podobnej wielkości (T-roc, Kamiq, Arona, Mokka i jakieś "Kie i Hundaje"
Suzuki Vitara III SUV Facelifting