Lista ocen TATA Indica I (38)

~Martyna Pawlak
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Połączenie ceny, wykonia, ekonomii spalania, przyjemności z jazdy - jestem absolutnie na tak!
2,2
~indicoznawca
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Auto super ale na dwie dekady wstecz. Dzisiaj minimum jest o wiele wyższe. Nieżle wyposażone w standardzie ale nie dopracowane w szczegółach. Plastiki trzeszczą, i są niespasowane. Serwis nie potrafi jeszcze ich naprawiać. Zbywają jak mogą. A namolnych obwiniają o usterki z winy użytkownika.
~jakubmag@tenbit.pl
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Krótki, szeroki, zwrotny. Tylna kanapa składana na \"roladkę\" - dwoma ruchami.
~Kasia
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Jak dla mnie samochód jest naprawdę fajny. Szczególnie biorąc pod uwagę cenę, którą za niego zapłaciłam
~anpa50
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Jeszcze nigdy nie miałem samochodu z tak elastycznym silnikiem. Nawet na gazie jest możliwa jazda na V biegu z prędkością 40km/h. Przspieszenie także jest dobre. (Silnik)
~Michał
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Obecny koszt samochodu to 22000 ja płaciłem 27000, myślę że ma wszystko co potrzeba a za to cenę nie wiem co mógłbym mieć więcej.
~józek
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Ja kupiłem za 21900 mam w nim praktycznie wszystko, wiele dają wyposażenia, wiadome spasowanie plastików nie podoba mi się tylko na desce rozdzielczej (liczniki, zamykany schowek, nadmuchy) jeśli chodzi o drzwi już ładnie wykonane, mają nawet w obiciach materiał. Osłony przeciw słoneczne o największy kicz tego autka.
~pocztazubr@o2.pl
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Do 3000 idzie nieźle, czuć te 85 KM przy takiej masie silnik bez zarzutu, ja szczerze wolę taki silnik niż zmienne fazy rozrządu które mulą (Silnik)
3,6
~senior13@wp.pl
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
biorac pod uwage caloksztalt do ceny to chcialem dac 5, ale nie przesadzajmy.
3,5
~Drab2525@gmail.com
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Silnik jak dla mnie ok. Wystarcza do jazdy miejskiej. Na trasie też sobie całkiem nieźle radzi. (Silnik)