Lista ocen TATA Indica I (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~józek
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Ja kupiłem za 21900 mam w nim praktycznie wszystko, wiele dają wyposażenia, wiadome spasowanie plastików nie podoba mi się tylko na desce rozdzielczej (liczniki, zamykany schowek, nadmuchy) jeśli chodzi o drzwi już ładnie wykonane, mają nawet w obiciach materiał. Osłony przeciw słoneczne o największy kicz tego autka.
~indicoznawca
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Auto super ale na dwie dekady wstecz. Dzisiaj minimum jest o wiele wyższe. Nieżle wyposażone w standardzie ale nie dopracowane w szczegółach. Plastiki trzeszczą, i są niespasowane. Serwis nie potrafi jeszcze ich naprawiać. Zbywają jak mogą. A namolnych obwiniają o usterki z winy użytkownika.
~miro
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
ok.klocki i szczęki jeszcze oryginalne,wymieniono jedynie 3 paski z alternatora i 1 gumę z wachacza pozatym olej silnikowy i filtry wg.specyfikacji.dobry bo jeszcze niezawiódł na trasie a pasek rozrządu jeszcze oryginał
~TATA MOTORS INDICA
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Tanie i dobre auto... spisuje się na medal... kształty są bardzo imponujące :D choć TATA NANO najtańsze auto świata to nieładne i okropne auto... TATA INDICA to auto z o niebo lepszym silnikiem i wyposażeniem :D
~T@T@
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
DOBREJ JAKOŚCI TANIE AUTO POLECAM KAŻDEMU SAMOCHODY TATA SĄ DOBREJ JAKOŚCI ŁADNE I TANIE POZA TYM TANIE W UTRZYMANIU A PRZEDEWSZYSTKIM BARDZO MAŁO PALI !!!
~Janota Jan Bielsko-B.
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
według mnie nowoczesna sylwetka szczególnie ładny widok z przodu i z tyłu ( posiadałem kilka samochodów a ten podoba się bardzo całej mojej rodzinie ).
~fil
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Autko przeciętne, zawieszenie padło po 3000 km, teraz autko idzie do remontu, jak serwis taki sam jak i auto, to chyba się potne
~Michał
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Obecny koszt samochodu to 22000 ja płaciłem 27000, myślę że ma wszystko co potrzeba a za to cenę nie wiem co mógłbym mieć więcej.
~Kasia
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Jak dla mnie samochód jest naprawdę fajny. Szczególnie biorąc pod uwagę cenę, którą za niego zapłaciłam
~milek
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Ogolnie dobrze, jakies drobiazgi mogłyby byc zmienione ale bardziej w estetycznym wykonczeniu