Lista ocen TATA Indica I (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martyna Pawlak
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Nie należe do osób o drobnej posturze, a mimo wszystko mam ogrom miejsca w środku. Pasażer ma równie wygodnie. Osoby z tyłu, nawet gdy siedzenia przednie odsunięto maksymalnie w tył, mają dużo miejsca na nogi. Niestety 3 dorosłe osoby z tyłu to umowa o dzieło na bardzo krótką traskę. Ale 2 to pełen komfort.
~anpa50
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Z zewnątrz wydaje się, że to mały samochód, ale po wejściu zaskoczenie. Dla kierowcy i pasażera z przodujest tyle miejsca, że nie ma możliwości obijania się ramionami nawet w zakrętach. Z tyłu jest też dużo miejsca.
~jakubmag@tenbit.pl
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Siedzi się wysoko dzięki czemu nie jest się oślepianym przez innych kierowców. Łatwodostępny wyłącznik poduszki powietrznej od strony pasażera przydatny jak się przewozi dziecko w foteliku tyłem do kierunku jazdy.
~Simon
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Auto jest dużo wieksze wewnątrz niż wygląda. Tylna kanapa kładziona do pełnej płaszczyzny jest niewątpliwa zaletą
~Michał
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Jak na małe miejskie auto nie jest źle, miałem wcześniej peugeota 206 i jest podobnie.
~Drab2525@gmail.com
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Tu całkiem nieźle. Z tyłu lepiej niż z przodu. Siedzi się bardzo wysoko co mi akurat odpowiada.
~józek
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
siedzi się wysoko, w środku dość dużo miejsca, ale schowek z przodu przeszkadza troche pasazerowi.
~pocztazubr@o2.pl
bardzo wygodne wnętrze, można z 3 dzieciaków i żoną swobodnie jechać
~Janota Jan Bielsko-B.
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
ważę 80kg - dla mnie przestrzeń w samochodzie jest obszerna dla pasaźerów również.
~piotr19610@amorki.pl
o wiele większa przestrzeń niż w Fiacie Panda