Lista ocen TATA Indica I (20) - Silnik

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martyna Pawlak
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Nie jestem specjalistką, ale uważam, że silniczek chodzi ładnie, równo i przyjemnie się go słucha. W porównaniu np do Citroena C3 mojego taty, niczym mu nie ustępuje. Silnik elastycznie dostosowuje się do trybu jazdy. W sytuacjach awaryjnych mile zaskakuje zdecydowanym odejściem i dużym przyspieszeniem.
~senior13@wp.pl
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
sa 2 sposoby jadzy tym samochodem. 1 - lekka noga - samochodu jedzie płynnie i ekonomicznie, aczkolwiek przyspiesza jak swieta krowa :). 2 - ciezka noga - silnik wchodzi na obroty jak na motorze i pomimo ze auto wazy ponad 1tone szybko sie rozpedza, ale wtedy nawet nie patrzylem na spalanie
~Kasia
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Jak dla mnie za te pieniądze samochód fajnie się spisuje. Co prawda przejechałam dopiero niewiele ponad 100 km ale myślę, że lepiej kupić nowy samochód z 3 letnią gwarancją niż w tych pieniądzach kilkuletni używany z nieznaną historią.
~rcieslik@op.pl
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
MUŁOWATY, NIE WIERZĘ W DT W KTÓRYCH PODAJĄ PRĘDKOŚĆ MAX 160 km/godz GDYŻ JADĄC 130 MIAŁEM WRAŻENIE ŻE NIE DŁUgGO SIĘ ROZLECI LUB MOJA GŁOWA OD HUKU, MOŻE TO KWESTIA OPŁYWÓW LUB PODWOZIA,PO ZA TY PALIWOŻERNY
~anpa50
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Jeszcze nigdy nie miałem samochodu z tak elastycznym silnikiem. Nawet na gazie jest możliwa jazda na V biegu z prędkością 40km/h. Przspieszenie także jest dobre.
~Michał
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
silnik 1,4 w tym samochodzie naprawdę daje radę. Nie jest to demon szybkości ale nie takie jest założenie. Myślę że na codzień do miasta i czasem w trasę spokojnie starcza
~pocztazubr@o2.pl
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Do 3000 idzie nieźle, czuć te 85 KM przy takiej masie silnik bez zarzutu, ja szczerze wolę taki silnik niż zmienne fazy rozrządu które mulą
~jakubmag@tenbit.pl
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Na zimno gło0śny, jednak bardzo elastyczny, przyśpiesza od niskich obrotów. Zupełnie inny komfort jazdy - turbo diesel z crdi.
~Drab2525@gmail.com
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Silnik jak dla mnie ok. Wystarcza do jazdy miejskiej. Na trasie też sobie całkiem nieźle radzi.
~indicoznawca
Za bardzo go słychać. A po 120km/godz, to tylko stopery do uszu