Lista ocen TATA Indica I (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Drab2525@gmail.com
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Sporo niedoróbek ale można na nie przymknąć oko. Za 23900zł dostałem autko w miarę dobrze wyposażone i całkiem ładne. Do tego jeszcze radio i zimówki. Auto ma służyć do jazdy a to że nazywa się Tata nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
~Kasia
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Myślę, że jakość jest lepsza niż mogłabym się spodziewać po tak niskiej cenie. Przede wszystkim ważna jest dla mnie ta gwarancja, bo nie spodziewałam się, że będzie aż 3 lata. No i ochrona assistance...
~Adam
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Przy cenie 24 950zł naprawde bogate wyposazenie - klimatyzacja, elektryczne szyby, centralny zamek z pilotem, swiatla przeciwmgielne, nie znajdzie sie lelpszego nowego auta
~pocztazubr@o2.pl
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
cena w nowej promocji 21950 nie pozostawia wyboru, zamiast kupić złoma ze szrotu to wolę mieć nowe na gwarancji które jest akurat dla mnie
~anpa50
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Samochód innej marki z takim wyposażeniem kosztowałby 2x tyle, a ja nie lubię płacić za nazwę tylko za to co potrzebuję.
~Simon
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Za 23000 z metalikiem nie jestem w stanie znaleźć lepszej oferty na rynku serwisów ponad 30 i 3 lata gwarancji z assistance
~Michał
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
22000 za to wyposażenie i takie auto? Gdzie dostanę więcej. Jeśli ktoś nie zwraca uwagi na znaczek to nie ma lepszego wyboru.
~Martyna Pawlak
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Powiem szczerze, za to autko mogliby spokojnie wołać więcej i nikt by sie nie obraził.
~indicoznawca
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
cena 33000 jak na takie auto to dużo. Powinno kosztować 20-22tyś.
~jakubmag@tenbit.pl
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Taki \"maluch\" z ABS, Dieslem, klimatyzacją i pełną elektryką...