Lista ocen TATA Xenon (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Ponoć już każdy dealer wie - nadmuch to tragedia- trzeba zgłosić już przy zakupie aby rozebrali deskę i wymienili cięgła (linki) te które są - są za krótkie i przepustnica nie rozdziela na nogi i przednią szybę - parują szybko i jest 0 widoczności boczne szyby także, natomiast ogrzewanie 1Klasa już po paru przejechanych metrach jest bardzo ciepło. Pokrętło ciepło i zimno strzela a nie przesuwa się płynnie.
~Daniel
Single Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Zaobserwowałem ciekawą sytuację. Przy pełnym nawiewie wentylacja działa na przednią szybę praktycznie tylko w sytuacji kiedy puści się maxymalnie ciepłe powietrze, przy przekręceniu pokrętła na całkowicie zimne, na przednią szybę nie leci praktycznie nic. Dobre w zimę, tragedia w lato, szczególnie bez klimy.
~DiakOn
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Bardzo wydajna. Klimatyzacja zamraża nawet w najbardziej upalne dni. Schładza wnętrze w góra 2 min. Ogrzewanie bardzo wydajne , jednak dopiero po osiągnięciu min temperatury silnika 70st
~Tizion
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Nie wiem jak u innych,ale ja jestem zadowolony. W aucie po ok 3-4min robi sie ciepło. Miałem problem z wentyacja na szybE przednią(parowała),ale na serwisie problem został rozwiązay (spadła jakaś zapinka)
~NooBNukE
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Parujące non stop boczne szyby, nawiewu na nie praktycznie nie ma. Przednia szyba nie paruje jedynie jak się włączy klimatyzacje by osuszała powietrze...
~Jarek
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Nawiew jak nawiew, ale klimatyzacja zepsuła się kilka razy w ciągu trzech lat, dałem sobie z tym spokój.
~marek
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
troche słabo wieje na szyby, ale klima daje swietnie rade
~YooRec
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Ogrzewania brak, szyby parują na potęgę.
~Jakub
Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW
Bez klimy szyby cały czas zaparowane niestety
~WZ
Single Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW