Lista ocen Toyota Auris I (140) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sham
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
No i tu mam mały kłopot. mi jest znakomicie! Ale jestem niska, na fotelach jest mi wygodnie, Natomiast rewelacyjna przednia szyba - baaaaardzo daleko z przodu od kierowcy (siedzę dość blisko kierownicy - dlatego tak się z tego cieszę - bo nie muszę jechać z nosem przy szybie). Kolejną pozytywną sprawą są małe okienka przy lusterkach bocznych:)optycznie powiększają wnętrze oraz poprawiają widoczność (mają na siebie oddzielny nawiew - nie...
~Rafał K.
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Wszystko pięknie tylko nie działa jest 100 schowków i nie mam gdzie zostawić tel i dokumentów Regulacja wysokości fotela tylko kierowca domykanie szyb nie istnieje Wyświetlacz przy zegarach podaje zadne info. godzina temp i tyle chyba że drzwi otwarte albo rezerwa albo usterka to nic Podslietnienie zegarów ma 5 stopni zbyt jasno zbyt ciemno i 3 stopnie brzie nie świeci prawie wogóle podłokietnik tylko dla ludzi którzy mają kieszenie...
~Malina
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Przez 7 lat cieszyliśmy się wersją Hatchback 5d i w tym roku (2015) chcieliśmy zmienić na wersję Touring czyli kombi, ale niestety przeważył jeden mankament na nie - z tyłu pasażerowie mają mniej miejsca niż w poprzednich wersjach (kosztem większego bagażnika). Z dwójką dzieci to już porażka - przynajmniej dla mnie. Dwa foteliki z tyłu = nie ma możliwości zmieszczenia się mamy, chyba że jest baardzo szczupła.
~Katon
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Przestrzeń kierowcy i pazażerów bez uwag. Brakuje natomiast małego schowka po lewej lub prawej stronie kierownicy na drobne monety. W środkowej konsoli także brak małego schowka z klapką. Ten pod konsolą nie spełnia swojego zadania.Wykonanie trochę gorsze niż w corolli(za dużo twardego plastiku) Za nisko umieszczona pokrywa schowka pomiędzy oparciami przednich foteli.To nie spełnia roli podłokietnika.
~Any
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Ponad przeciętnie, lecz niestety okupione małą ilością miejsca w bagażniku. W porównaniu do Focusa uważam, iż miejsca zarówno z przodu jaki i z tyłu jest tyle samo. Być może Auris jest nieco węższy, ale nie wnika to znacząco na jakość podróżowania, nawet w dalszych trasach. Jeśli chodzi o pojemność bagażnika, na myśl przychodzi jedno słowo - porażka.
~Wa-wa
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Wchodząc po raz pierwszy do aurisa zauważyłem olbrzymią przestrzeń, która otacza kierowcę i pasażera - jest prawie jak w limuzynie (różnica taka, że trochę wyżej się siedzi). Pomyślałem, że na tylnej kanapie jest w takim razie ciasno... nic bardziej mylnego! Śmiało można zaproponować aby 4 osoby jechały w podróż 600km - jest komfort!
~harjar
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Z przodu jest bardzo dobrze. Nie mam kłopotu z zajęciem wygodnej pozycji za kierownicą, choć jestem słusznego wzrosu i wagi. Siedząc już za kierwonicą nie mam wrażenia, że samochód mnie otacza, obejmuje. Nie ma się wrażenia braku przestrzenic po bokach jak i nad głową. Z tyłu wygodnie mogą na dłuższych trasach podróżować dwie dorosłe osoby.
~Użytkownik
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Samochód z zewnątrz wygląda niepozornie, ale w środku przestrzeni jest sporo. Ze względu na nieco wyższe umiejscowienie siedzisk i podwyższone zawieszenie niż w przypadku konkurencyjnych hanthbacków, można komfortowo podróżować w 4 dorosłe osoby. Ze względu na dużo przestronność Toyota nada się również jako samochód rodzinny.
~Bodek
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
To chyba najmocniejszy punkt Aurisa. Mam 190 cm wzrostu i naprawdę nie mogę narzekać. Siedzi się wysoko, trochę jak w mini vanie. Bardzo wygodnie wsiada i wysiada. Duży bagażnik. Po złożenie tylnych foteli można naprawdę sporo wrzucić do tyłu. Niestety mój rower w całości nie wchodzi. Muszę odkręcić przynajmniej jedno koło
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~Krzysztof
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Na przestrzeń nad głową nie można narzekać, siedzisko kierowcy mogłoby być dłuższe. Z tyłu 3 dorosłe osoby będą jak sardynki, polecam tylko krótkie trasy z kompletem pasażerów. Ogólnie nie jest źle, w modelu rodziny 2+1 objechaliśmy Włochy i było wygodnie. Z dójką dzieci byłby problem.