Lista ocen Toyota Auris I (37)

~Użytkownik
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Użytkuje samochód od roku i muszę przyznać że Toyota Auris mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Wcześniej byłem zwolennikiem Niemieckich aut (Audi, BMW) jednak kupiłem Toyotę i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Komfortowa, wygodna, przestronna i bezawaryjna tak można w skrócie opisać ten samochód. Silnik idealny, kultura pracy na wysokim poziomie, jak na swoje parametry nie pali dużo, a 1.6 132km spokojnie wystarcza do tego samochodu. Wszystko...
~Maro
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przy wyborze następnego auta zasugerowałem się marką . Poprzednie (Yaris) nigdy się nie zepsuło i poza kosztami eksploatacji oraz klockami z przodu(po 65tys.). Dużo miejsca z przodu, wygodne fotele,komfortowo zestrojony układ jezdny, spory bagażnik.
~Any
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo poprawne auto, które spełni wszelkie potrzeby przeciętnego Kowalskiego. Dobrze wykonane, nic nie trzeszczy, nic nie stuka. Silnik 1,6 bardzo dobrze się sprawuje, przy umiarkowanym apetycie na paliwo. Mógłby być większy bagażnik, ale z drugiej strony ma to być auto miejskie.
3,8
~taxus
Hatchback 3d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
samochód nie rzuca się w oczy. w dodatku 3 drzwiowy mało atrakcyjny dla złodzieja. bardzo wygodne fotele, nawet gdy posiedzieć przyjdzie w nich dłużej. nareszcie dobre radio ( w starych corollach było jak w polonezie) bez stresu na stacjach benzynowych. dlatego kupuje się toyoty.
~Andrzeju
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
W sumie auto zdecydowanie bardziej komfortowe od poprzedniczki, ale za brak dostatecznej liczby schowkow, ograniczenia w ustawianiu wentylacji oraz denerwujace strzalki podpowiadajace zmiane biegow, oceny maksymalnej nie daje.
~diablo
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Samochód przewidywalny do znudzenia. Bezawaryjny przy regularnym serwisie. Zapewnia dobre warunki podróżowania dla czterech osób na długich trasach.
~darmar
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jeżeli wybierasz samochód przede wszystkim rozumem to jest to idealny wybór. Samochód gwarantuje ci niezawodność, niskie koszty eksploatacji, i poprostu święty spokój.
~Grzesiu
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Rewelacja, silnik bierze od dolnych obrotów, jest rewelacyjny. Nie słychać silnika w samochodzie, pracuje wyjątkowo elegancko. W porównaniu z silnikiem 124 KM, nie ma o czym gadać. Poza tym 6-cio biegowa skrzynia biegów działa rewlacyjnie, jazda na szóstce od 60 km/h i płynnie do maxa 220km/h. Jest super i pali mało. (Silnik)
~Atanazy
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Sprytne i dość wygodne autko. W wersji dynamic nieźle wyposażone, na duży plus zasługują fotele i wyciszenie wnętrza - do 120 km/h. Jakość materiałów w środku średnia, ale nie widać oznak zużycia, jedynie czasem coś skrzypnie lub zatrzeszczy. Jak na razie nie ma problemów z rdzą, co w 6 latkach już jest niemal regułą. Problemy mechaniczne jeszcze nie wystąpiły, tylko wymiany eksploatacyjne (płyny/klocki/tarcze) - z nieplanowanych wymian...
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~Bungo
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Auto przyjemne, ale bez fajerwerków (wersja dynamic). Szukałem bezproblemowego auta aby zastąpić legendarną corollę E11. Nie jestem zawiedziony. Komfort, ergonomia i walory użytkowe zdecydowanie na +. Koszty eksploatacji trochę większe (spalanie). Kilka denerwujących drobiazgów.