Lista ocen Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bardzo_zadowolony_uzytkownik_hybrydy
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Auto zawsze mogloby byc tansze. Uwazam, ze jest to jednak kasa wydana madrze, poniewaz po pierwsze bezawaryjnosc, po drugie stosunkowo wysoka cena odsprzedazy, a po trzecie (i to chyba najwazniejsze) auto zarabia na siebie z kazdym kilometrem. Spalanie ok 2l benzyny mniej na kazde 100km w stosunku do porownywalnego auta sprawia, ze na kazde 100km zauszczedzamy okolo 10zl. Jak latwo policzyc roznica w cenie powinna sie zwrocic po okolo...
~soon200
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Rozumiem kiedy Toyota optymalizuje swoje procesy produkcyjne żeby podnieść swoją rentowność ale nie rozumiem kiedy robi to kosztem klienta i na dodatek nie dzieli się tym z nim. Widzę jak zmienia się Toyota na przestrzeni lat (to moje 4 nowe auto tego producenta) i nie jest to moim zdaniem dobra droga. Toyota to również jedna z nielicznych marek gdzie uzyskanie rabatu od cennika katalogowego graniczy z cudem (nie licząc oficjalnych...
~zzz
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Uważam, że cena jest ok. Szkoda, że rząd nie promuje hybryd i nie zachęca bardziej do ich kupowania, no ale pewnie toyota za mało u naszych rządzących lobbuje, w przeciwieństwie do państwowych naftowych molochów. ja w każdym bądź razie wolę zostawić więcej kasy toyocie niż orlenowi i politykom, więc tym drugim pokazuję środkowy palec, a toyocie dziękuję, że daje mi taką możliwość. I z cierpliwością czekam do tych 50-100k km, aż hybryda zacznie...
~zzz
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Uważam, że cena hybrydowego aurisa na tle konkurencji jest całkiem ok. Hybrydy są z zasady dość dobrze wyposażone - w każdej wersji mają np.automatyczną skrzynię biegów czy alufelgi. Różnica między tak samo wyposażoną wersja hybrydowa a benzynową wynosi około 5-10tys.zł, co poprzez niższe zużycie paliwa zwraca się po około 50-100tys.km. Porównanie do diesla wypada jeszcze korzystniej.
~Ekspres
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak za takie pieniądze to konkurencja oferuje zdecydowanie więcej - np. nowy Fiat Tipo, Kia Ceed, Hyundai i30 - samochody w niższej od Toyoty cenie z lepszymi slinikami i wyposażeniem, ale Toyota ma jeden olbrzymi plus niską utratę wartości. Dlatego zakup Aurisa każdy musi przekalkulować, nie mówię, że to złe auto, wręcz przeciwnie, ale konkurencja jest przeogromna, co nas konsumentów może tylko cieszyć :D
~Średnie spalanie ok.4-4,5l/100km
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Jakość bardzo fajna, cena wyższa niż "normalnego" auta, ale pamiętajmy, że z każdym kilometrem auto się spłaca, a dodatkowo przy ewentualnej odsprzedaży uzyskana cena będzie wyższa. Uważam, że warto dopłacić, a potem mniej wydawać na paliwo -oszczędności na prewdę są odczuwalne!
~Średnie spalanie ok.4-4,5l/100km
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Kupiłem ten samochód jako nowy (końcówka produkcji Aurisa) w lutym 2019. Kosztował 60 tys z małym haczykiem. Uczciwa cena. To jedno z ostatnich aut z tzw. starej szkoły- bez mnóstwa systemów które owszem, ułatwiają życie, ale są mi kompletnie niepotrzebne.
~babciaela
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
moja wersja wyposażenia - dla mnie absolutnie trafiona; ceny z promocjami adekwatne do jakości; zawsze mogło by być taniej ale jeśli hasło "lider niezawodności" nie okaże się ściemą - cena do przełknięcia
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting
6,4
6,7
~Maciej
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Gdyby hybrydy miały jakieś preferencje związane z ekologią w naszym kraju - wybór byłby dla mnie jeszcze bardziej oczywisty. Obecnie nie ma żadnych zachęt i w korkach wędzimy się w smrodzie przechodzonych tedeików.
Toyota Auris II Hatchback 5d Facelifting