Lista ocen Toyota Auris II Hatchback 5d (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ACAD
Hatchback 5d Dual VVT-i 100 99KM 73kW
Bardzo przeciętnie. O ile do samego rozmieszczenia przycisków ogólnie nie można się przyczepić, to tuż po wejściu poraziła mnie słaba jakość plastików we wnętrzu i ich spasowanie. Wygląda to jak w samochodzie z początku lat 90-tych. ASTRA przy tym samochodzie jest co najmniej o klasę wyżej. Kolejna sprawa to obsługa multimediów, które jest bardzo mało intuicyjne- sparowanie telefonu przez BLUETOOTH bez instrukcji to syzyfowa praca- można to...
~lecizkranu
Hatchback 5d Valvematic 130 132KM 97kW
Denerwuje brak możliwości automatycznej blokady wszystkich drzwi po ruszeniu. Trzeba to robić ręcznie. Tapeta monitora wielofunkcyjnego powoduje, ze informacje stają się nieczytelne. Zwłaszcza wybieranie stacji radiowych może być denerwujące. W porównaniu do Golfa VI:włączanie tempomatu irytujące, sterowanie informacjami na ekranie miedzy zegarami odbywa sie za pomocą archaicznych dwóch przycisków - b. niewygodne. Golf ma to wszystko na...
~Mario
Hatchback 5d Valvematic 130 132KM 97kW
Obsługa całkowicie intuicyjna. Plus za dotykowy ekran. Wszystko na swoim miejscu. Fotele naprawdę wygodne. Po zakupie wracałem do domu ponad 600 km i byłem tak mile zaskoczony komfortem podróży, że jak zbliżałem się do domu to chętnie pojechałbym dalej :)
~Ramzes
Hatchback 5d Valvematic 130 132KM 97kW
Troszkę archaiczne niektóre przyciski no i nieśmiertelny zegar kwarcowy z lat 80. Ale wszystko na swoim miejscu . Do desiningu Vw czy Forda na pewno daleko ale idzie się przyzwyczaić . Za to super wygodne fotele trzymające na boki. Sylwetka auta nowoczesna.
~Sławek
Hatchback 5d 1.8 HSD 136KM 100kW
Jak w Toyocie rozsądna, nie jest źle ale niektóre rozwiązana mogły by być lepsze. Fotele przyjemne i wygodne ja bez problemy przy 175 cm wzrostu znalazłem się za kierownicą. Bardzo fajny zmieniacz biegów.
~dacom
Hatchback 5d Valvematic 130 132KM 97kW
Wszystko na swoim miejscu. Cenię sobie u Toyoty to że od lat utrzymuje pewne zasady umieszczania pokręteł i guzików. Dzięki temu po zmianie na nową Toyotę nie trzeba się długo przyzwyczajać do obsługi.
~kmarek
Hatchback 5d 1.8 HSD 136KM 100kW
Jak dla mnie OK. Nie miałem większych problemów z dopasowaniem się, wygodą foteli w dłuższych trasach. Jedynie panel przełączników z lewej strony przesłania kierownica a po omacku trudno wybrać co trzeba
~remmk
Hatchback 5d 1.8 HSD 136KM 100kW
Bez zastrzeżeń, co prawda przesiadłem się z vana i tam pozycja była wyższa i wygodniejsza. Wygodny przesuwany podłokietnik. Na początku miałem problemy z logiką obsługi ekranu dotykowego.
~K.Sowislok
Hatchback 5d Valvematic 130 132KM 97kW
Ekran nawigacji, kamery cofania w środkowej części konsoli, poniżej radia nie jest najlepszym pomysłem. Za nisko dla kierowcy, który ma koncentrować się na drodze.
~Michał
Hatchback 5d D-4D 90 90KM 66kW
Jak na segment C jest lepiej niż przyzwoicie. Fotele kubełkowe komfortowe, dobrze trzymają, są wystarczająco wygodne aby nie czuć zmęczenia po długiej trasie.
Toyota Auris II Hatchback 5d