Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting (43) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Al
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Na razie wymieniałem tylko wycieraczki ponad to, co na serwisie. Bez zarzutu. Warto dodać, że przednie wycieraczki są w 2 rozmiarach. Ta dłuższa jest dłuższa niż te co można kupić, a ta krótsza jest krótsza niż te co są w sprzedaży. Wycieraczki zmieniłem w ASO, ale koszt przyzwoity - jak dobrej klasy pióra w markecie. Denerwujące - ale nie usterka - gdy czujniki przestają działać. W sytuacji, gdy nie widać na asfalcie linii, jest dużo śniegu,...
~sławek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Wymieniono schowek na okulary bo się skrzywił, przy 40 tys km "skończyły się" jarzma zacisków z prowadnicami, tłukły strasznie, samoczynnie resetował się komputer pokładowy wraz z licznikiem kilometrów. Alarm żył własnym życiem, lubił budzić moich sąsiadów o 3 w nocy bez powodu. A jeśli tylko otworzyłeś bagażnik i nie pokazałeś kluczyka koło stacyjki to też wył. Następnie przyciski od wyboru trybu pracy zaczęły się zacinać, nie przełączały się...
~Nie kupie więcej toyoty.
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Naprawa na gwarancji czujnika automatycznego hamowania. Zamontowali grzałkę bo po zaparowaniu nie działało, po 4 latach lusterko kierowcy przestało się składać. Opony przednie letnie do wymiany po 4 latach i ok 25 tyś. Moment obrotowy silnika elektrycznego robi swoje. Tarcze hamulcowe słabej jakości szybko pojawiła się korozja.
~Maciek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
przy 60000 km padło łożysko w prawym przednim kole (wymiana na gwarancji) zaskoczyło to zarówno serwis jak i mnie. :) tak poza tym to całkowity brak awarii , usterek, stukań , skrzypień czy czegokolwiek negatywnego dla auta o tym przebiegu. auto po roku i 65 tyś km w niczym nie różni się od nowego.
~Franciszek Maj
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Od nowości: lewy spryskiwacz szyby, skrzypiące drzwi, źle spasowany schowek na okulary, zacinający się włącznik światła kabiny, odpadła tylna osłona podwozia, wymiana uszczelniacza półosi. Dodatkowo zużywające się hamulce w prędkości światła, serwis twierdzi - "ten model tak ma"
~Dawid
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Jeden uchwyt (w bagażniku) do składania kanapy pękł, bo linka jakoś się tam zawinęła w mechanizmie. Nie mogę tego naprawić, bo dostęp jest zły, a nie chce rozbierać boczku w bagażniku - zostaje mi korzystać z uchwytu zamontowanego w siedzeniu
~Miś
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Jedyna awaria jak do tej pory dotyczyła akumulatora rozruchowego 12V, jest bardzo małej pojemności i po dłuższym postoju lubi się rozladować. Raz przepaliła się też żarowka świateł mijania (prosta wymiana, bez demontażu czegokolwiek)
~antek
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Na obecną chwilę tylko drobiazgi i poprawianie fabryki jak wymiana tłumika końcowego na cichszy, dołożenie drugiego klaksonu pod maską ( ten oryginalny pojedynczy daje taki sygnał że wstyd go używać ), czy regulacja pedału sprzęgła.
~WiesiekW
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Zauważyłem, że nie działa jeden pasek na ogrzewanej tylnej szybie oraz fragment paska led na świetle stop. Pytanie czy gwarancja mi to obejmie. Jak znajdę czas sprawdzę to w ASO.
~ALK
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
cały czas coś. Rolka prowadząca paska, EGR, poduszka skrzyni, luzujące się osłony wydechu, to napinacz paska. Jakość obsługi w większości ASO pozostawia wiele do życzenia
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting