Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Heavyrain
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wyciek przy skrzyni biegów po około 15 tys. km. Przed przeglądem w serwisie podjechałem do znajomego mechanika żeby rzucił okiem na samochód. Zwrócił on uwagę na zapocenie/mały wyciek przy skrzyni biegów. Uzbrojony w tą wiedzę pojechałem do serwisu toyoty w M...... koło Warszawy. Powiedziałem w serwisie o wycieku. Pan potwierdził moje obawy i powiedział, że trzeba wymienić uszczelniacz prawy półosi napędowej od skrzyni biegów i miał zamówić...
~Al
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Niby Toyota, a przy 30 tyś wymienione sprzęgło - wada fabryczna, ślizgało się w losowych momentach (pewnie raczej docisk, ale wymienili kompletne). Dodatkowo kwestia parowania szyb - jest to sytuacja dyskwalifikująca to auto. Bardzo poważna sprawa, zagrażająca życiu - może to da Wam obraz tego co się dzieje. Wyobraź sobie, że jedziesz autostradą i w ciągu 15s masz zaparowane wszystkie szyby. Tak zaparowane, że nadmuch na maxa nie daje...
~Daro999
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Miałem jeden smutny przypadek że pewnego dnia auto po prostu nie odjechało. Musiałem wzywać lawetę, ASO stwierdziło że to przez rozładowany akumulator rozruchowy.
~antek
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Brak. Ale jak wspomniałem wcześniej, w najbliższym czasie czeka mnie wymiana łożyska oporowego sprzęgła wraz z kompletem sprzęgła.
~ALK
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Na drodze jeszcze nie stanął, ale dźwięk pękającej ORYGINALNEJ tarczy hamulcowej po przejechaniu 28kkm zapamiętam na długo.
~WiesiekW
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Rok jeżdżenia i zero poważnych usterek. Mam nadzieję, że za 5 lat będę mógł napisać to samo.
~Krzysiek
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Brak. Nie było żadnych usterek, jak na razie faktycznie niezawodność Toyoty się sprawdza.
~Damian
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Na razie brak. Trzymam kciuki, żeby to się utrzymało
~Jan
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Zużyte wycieraczki po 5000 km od zakupu. To skandal.
~Rafał
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Brak. 205 tys km i ani razu nie zawiódł.
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting