Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting (48) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roman
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Miejsca jest sporo dla wszystkich a nawet do spania, troszkę jest ciężko wsiadać do tyłu przez co pasażerowie uderzają w plastiki boczków albo próg. Kabina nie przytłacza i nie czuć ciasnoty choć widać że auto było projektowane dla osób do 170. Mam 183 cm i czasem uderzam lewym kolanem o deskę rozdzielcza przy kierownicy, ale nie czuje się zamknięty w puszce, wsiadam i wysiadam bez problemu, mam sporo miejsca na ruchy poza wspomniany kolanem....
~Tadek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Przeciętnie poprawnie. Wygląd to kwestia gustu. Da się też 4 ludzi zmieścić. Jest gdzie kawę postawić i z tyłu i z przodu, Schowki są i w bagażniku też są. Brak oświetlenia w drzwiach i na nogi i jakiegokolwiek wokół auta trochę utrudnia korzystanie z auta w ciemności. Fotele takie fajne, nie za wygodne, tak do 170cm wzrostu pewnie ok:) Tragedii jednak nie ma. Materiał na fotelach tylko taki twardy nie przyjemny jak tropik z wojskowego starego...
~KierowcaBombowca
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jest wystarczająca. Zdaje się prestrzenniej niż np. w Focusie. Dwa uchwyty na kubek. Podświetlane lusterka w obu osłonach przeciwsłonecznych. Podświetlany schowek w desce rozdzielczej. Ciężko mi napisać, że bagażnik jest pojemny, ponieważ wcześniej jeździłem Renault Laguną 1 - tam do bagażnika wjechałbym całym Aurisem ;), ale napiszę, że jest wystarczająco pojemny by całą rodziną z rowerami na dachu pojechać na wczasy.
~BS
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Przestrzeni jest wystarczająco dla kierowcy i pasażera aby komfortowo podróżować. Przy wysokich osobach siedzących z przodu z tyłu może być trochę ciaśniej. Za to na plus z tyłu to: płaska podłoga, gniazdko 12v i podłokietnik z uchwytami na kubki. Bardzo wygodne składanie tylnych siedzeń za pomocą dźwigni w bagażniku. Duży bagażnik, wygodna roleta z możliwością zaczepienia w dwóch pozycjach.
~sławek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
O ile z przodu jest dość miejsca, to jak ustawisz fotel pod siebie to z tyłu nawet dziecko w foteliku będzie opierało nogi o fotel. Miejsca jest tak mało. Jak wsiądzie dorosła osoba z tyłu to chyba tylko za karę, można tam umieścić jedynie z metra ciętą teściową, której na prawdę nie lubisz. Jeśli ktoś kupuje to auto i traktuje jako rodzinne to gratuluje.
~Przemek I.
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
No i to jest jedyny zonk. Fotele, a w szczególności fotel kierowcy. Twardy jakiś taki. Cztery litery po kilkuset kilometrowej trasie muszą się trochę dłużej regenerować. Po doświadczeniach dotychczasowych w autach klas wyższych, tu jest zdecydowanie mniej miejsca. Co wcale nie oznacza, że za mało. Jest OK.
~Mateusz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Na fotelu pasażera haczy się lewym kolanem o deskę rozdzielczą, bo jest przetłoczenie, które spełnia tylko funkcję estetyczną? Z tyłu wygodnie mogą podróżować dwie osoby nawet spore, trzecia też ma całkiem wygodnie, bo podłoga jest płaska. Dwie osoby powyżej 185cm nie posiedzą za sobą.
~Jan
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Z przodu ok. Ja mam 185 cm wzrostu. Sam za sobą nie usiądę wygodnie. Moja żona 150 cm. może wozić koszykarzy. Z tego też powodu niedługo zamieniamy na RAV4/CRV. Jak kupowaliśmy auto dzieci się mieściły bez problemu. Ale w ostatnim roku syn urósł 20 cm i się niezbyt mieści.
~Tabaza
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Miejsca jest wystarczająco dużo. Można znaleźć wygodną pozycję. Zagadką pozostaje dla mnie pochylony do przodu podłokietnik na tylnej kanapie. Praktycznie bezużyteczny. W bagażniku mnóstwo miejsca pod podłogą, podzielonego na wygodne przegródki. Nic się nie niepotrzebnie nie wala.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Touring Sports Facelifting
5,1
5,8
6,8
6,6
8,8
~Rafał Poznań
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Z przodu wystarczająca dla osoby o wzroście 180-190 cm. Z tyłu przestrzeń niestety uzależniona od wysokości osób na przednich fotelach. Dla 3-osobowej rodziny przestrzeń zupełnie wystarczająca. Duży plus za pojemny bagażnik i podwójną podłogę w wersji Touring Sports.
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting