Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
To jest auto osadzone technologicznie w latach 90' z małymi wyjątkami, napęd ma z 15 lat a przyklejony do deski tablet tylko 10. Mimo wszystko to jest stare bardzo ubogo wyposażone auto sprzedawane jako nowe i powinno kosztować dużo mnie. To nie jest sztuka zrobić trwały samochód, który nic nie ma, a to co ma, ma stare toporne i dobrze znane od 20 lat. Jeśli jesteś 70cio letnim taksówkarzem to, jesteś targetem tego auta. Ewentualnie floty jak...
~Dawid
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Stosunek jakości do ceny - uważam, że cena jest wygórowana, bo jakość użytych materiałów mogłaby być lepsza. Jednakże cenę rekompensuje niezawodność, bo jeżdżę na razie bez żadnych niemiłych niespodzianek. Ciężko mi powiedzieć czy gdybym zapłacił mniej to jeździłbym bezawaryjnie, ale ciężko też stwierdzić, że samochód innej marki byłby gorszy. Ufam japońskim autom i na nie się decyduję
~Jan
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Za tą cenę można by było się spodziewać lepszej jakości skóry na fotelach - po ok. 50 kkm poduszka boczku fotela kierowcy wymagała malowania - wytarła się od wsiadania. Renowacja wygląda lepiej niż nowy. Lakier z plasteliny, wyciszenie zostało w fabryce. Materiały bez zarzutu, spasowanie ok, choć przewody w drzwiach wymagały lepszego zamocowania. Reszta bez zarzutu.
~Lata1984
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Moim zdaniem najlepszy wybór, Brałem pod uwagę hyundaia i30/elantra, Honda Civic kombi, Forda Focusa kombi, Toyotę Corollę/Auris TS. Oczywiście autko nie jest najtańsze ale sprawia wrażenie najlepiej wykończonego. Najtrudniej byo wybrać między civic i auris (podobna klasa) jednak cena wskazała zwycięzcę.
~Damian
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Nie dam pięciu gwiazdek, bo auto ma kilka minusów. Są one do zaakceptowania, ale w czasach popandemicznych ceny są chore, więc stosunek ceny do jakości jest nieodpowiedni. Ale jeżeli ktoś trafi dobrze utrzymany egzemplarz w stosunkowo dobrych pieniądzach to warto kupić
~Mateusz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Zmieniłem auto, żeby z poprzednim nie jeździć po serwisach, a w Toyocie w pierwszym miesiącu musiałem być już 4 razy (piszczące klocki, odpadające nadkole, odcisk palca mechanika pod naklejką, źle przyklejona naklejka). A słowa "przepraszamy" nie usłyszałem niestety.
~sławek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Nijak się ma cena do jakości za ponad 100 tys zł, japoński wynalazek produkowany w UK . Dźwięk zamykanym drzwi jak w lanosie, a jak mocniej trzaśniesz to jeszcze maska ci się odezwie, wszystko tam chodzi i żyje własnym życiem
~Vojek
Touring Sports Facelifting 1.2 D-4T 116KM 85kW
Jak na kompakt (tyle,że dobrze wyposażony) Auris wychodzi drogo.Taniej można kupić podstawowe (ale dużo większe,szybsze i wystarczająco wyposażone) modele Mazdy 6,Superba,czy i40.
~Przemek I.
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Samochód nie należy do najtańszych. Kupiony jako auto używane od dealera Toyoty. W zamian za to dostaje się naprawdę solidny, dobrze wykończony produkt.
~Tomasz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Jakość materiałów użytych do wykończenia pozostawia wiele do życzenia. P;astiki trzeszczą, w serwisie powiedzieli, że tak jest w tych samochodach.
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting