Oceny Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW 2015-2018

Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW 2015-2018

~Damian
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Moje trzecie auto. Drugi raz silnik diesela. Samochód wspaniały. Dużo czytałem na temat tego modelu i silnika. Większość opinii było pozytywnych i mogę to potwierdzić. Auris to typowa japońska konstrukcja - niezawodna. Nie do końca byłem przekonany do silnika BMW, ale Toyota odpowiednio go polepszyła i jednostka jest dobrze dopracowana.
~Dawid
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Trafiony zakup, polecam. Nie jest to Lexus, ale widziałem co kupowałem. Serwis robię regularnie, Diesla tankuje i jeżdżę bez problemów.
2,3
~ALK
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Ogólnie technologia 20 lat wstecz ubrana w nowsze wdzianko. Dobry dziadkowóz/żonowóz dla przebiegów max 10kkm rocznie. 1,6 PB nie jedzie; Hybryda głośna, akumulatory średnio żywotne, CVT dramat.
~Łukasz
Touring Sports Facelifting 1.6 D-4D 112KM 82kW
Autem zrobiłem 22 tys km po całej Polsce, od początku spalanie wychodzi 5,5 litra. Skoda rapid 1.6 diesel 105 KM zrobiłem 123 tys km, spalanie cały czas 4,5 litra. Skodą przy spokojnej jeździe w trasie można zejść poniżej 3,5 litra, natomiast toyotą udało mi się zejść do 4,8 litra. Dodam, że do pierwszej wymiany oleju toyotą jeździłem spokojniej. Obecnie już przy normalnej jeździe spalanie wzrosło prawie do 6 litrów. Auta o porównywalnych... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting