Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW 2015-2018 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Wymieniono schowek na okulary bo się skrzywił, przy 40 tys km "skończyły się" jarzma zacisków z prowadnicami, tłukły strasznie, samoczynnie resetował się komputer pokładowy wraz z licznikiem kilometrów. Alarm żył własnym życiem, lubił budzić moich sąsiadów o 3 w nocy bez powodu. A jeśli tylko otworzyłeś bagażnik i nie pokazałeś kluczyka koło stacyjki to też wył. Następnie przyciski od wyboru trybu pracy zaczęły się zacinać, nie przełączały się...
~Nie kupie więcej toyoty.
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Naprawa na gwarancji czujnika automatycznego hamowania. Zamontowali grzałkę bo po zaparowaniu nie działało, po 4 latach lusterko kierowcy przestało się składać. Opony przednie letnie do wymiany po 4 latach i ok 25 tyś. Moment obrotowy silnika elektrycznego robi swoje. Tarcze hamulcowe słabej jakości szybko pojawiła się korozja.
~Maciek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
przy 60000 km padło łożysko w prawym przednim kole (wymiana na gwarancji) zaskoczyło to zarówno serwis jak i mnie. :) tak poza tym to całkowity brak awarii , usterek, stukań , skrzypień czy czegokolwiek negatywnego dla auta o tym przebiegu. auto po roku i 65 tyś km w niczym nie różni się od nowego.
~Miś
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Jedyna awaria jak do tej pory dotyczyła akumulatora rozruchowego 12V, jest bardzo małej pojemności i po dłuższym postoju lubi się rozladować. Raz przepaliła się też żarowka świateł mijania (prosta wymiana, bez demontażu czegokolwiek)
~WiesiekW
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Zauważyłem, że nie działa jeden pasek na ogrzewanej tylnej szybie oraz fragment paska led na świetle stop. Pytanie czy gwarancja mi to obejmie. Jak znajdę czas sprawdzę to w ASO.
~Mateusz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
1. u mnie odczepiło się nadkole na autostradzie (sic!) - w trakcie reklamacji 2. piszczały klocki hamulcowe - najpierw wyszlifowane, a potem wymienione przez serwis
~Marcin
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Podgrzewanie siedzeń, rozłączające się radio, to jedne z rzeczy z którymi serwis Toyoty w Lublinie nie potrafi sobie poradzić od listopada 2019.
~Daro999
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Trzeszczące plastiki (wg ASO wszystko jest ok), rysujący się lakier, łuszczące się plastiki - to bardzo niepokojące objawy. Gdzie ta legendarna jakość toyoty ?
~Marek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Brak za nowe auto, ale po roku użytkowania mam wrażenie że to bardzo solidne auto - co nie zawsze mogę napisać w przypadku innych aut
~Tomasz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Dokładnie dwa tygodnie po zakończeniu gwarancji zepsuło się składane lusterko, koszt części w serwisie 1200,00 zł.
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting