Lista ocen Toyota Avalon I (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Miałem do regeneracji przekładnię kierowniczą i całe zawieszenie do naprawy. Zawieszenie, część eksploatacyjna, to pomijam. Przekładnia kosztowała mnie jakoś ponad 1400 zł i był to największy jednorazowy wydatek. Poza tym, żeby naprawić klimę musiałem kupić nowy skraplacz, bo stary był nieszczelny i z wymianą i napełnieniem zapłaciłem równe 1300 zł. Mogłem zlecić zespawanie za 200-300 zł, ale rozszczelnienie było tak duże, że nie dawali...
~spliffik
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Coz sie bede rozpisywal , auto jest niezawodne , lawety to on mija lewym pasem!! nigdy nie mialem takiego auta bym tak mogl mowic a to naprawde jest prawda, to autko jest niezawodne powazna usterka poprostu nie istnieje dla tego auta nawet strzykajacy przegub ktory dojechalem jezdzil jezdzil jezdzil przejechal 10 000 km i dalej jezdzil hehe i ze strzykajacym przegubem go sprzedalem i nowy wlasciciel pewnei dalej nim jezdzi hehe
~misja1@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
wymian tarcz ale to norma, wymiana drążków też norma na naszych drogach, wymiana pompy wspomagania - no coś się musiało wreszcie popsuć!!! haha
~Larxand
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Poza przyspieszonym zużyciem maglownicy spowodowanym niedbałością jednego z aso toyoty, w zasadzie nic nie można temu samochodowi zarzucić.
~Arcer
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Musiałem wymienić alternator, stary przepalił się po przejeździe przez kałużę. Poza tym wkurza
~TESTER POJAZDÓW
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Bardzo poważnych usterek nie stwierdziłem. Świeci się lampka \"check\". Występują stuki w tylnim zawieszeniu.
~tadeusz.be@wp.pl
żle funkcjonujący hamulec ręczny lewy tył 2 razy rozsypał sie
~maty007@interia.pl
Przy przebiegu 260000 wymieniałem podstawowe rzeczy takie jak oleje i płyny
~ANDY
RAZ MNIE ZAWIÓDŁ PO 400TYŚ SKRZYNIA
~Dominik
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
BRAK USTEREK - CZESTO PRZEPALAJĄ SIĘ ŻARÓWKI :-)