Lista ocen Toyota Avalon I (13) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arcer
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Trybu \"sportowego\" używam tylko do nagłego wyprzedzania, ale i bez tego sobie dobrze radzi. Podobnie przydaje się możliwość wyłączenia nadbiegu przyciskiem, choć jego ponowne włączenie przy ostrym przyspieszaniu powoduje szarpanie. To tak naprawdę jedyna sytuacja, gdy ta skrzynia może szarpnąć. Miałem z nią problemy i obawiałem się dużych wydatków, a okazało się że wymiana płynu (!) wystarczyła.
~spliffik
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
dobrze dziala choc czasem zwlekala ze zmiana biegow, procz tego to same dobre slowa kulturalna praca, jak wymienialem olej w skrzyni to okazalo sie ze wymieniam go tylko z racji czasu bo spuscili czysciutki olej! dla mnie ta skrzynia mimo ze czaaasem zwlekala ze zmiana z 1 na 2 to chodzila jak zloto,aby wszystkie automaty dzialaly tak niezawodnie jak w avalonie BRAWO
~Mike
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Stary, porządny automat. Działa jak powinien. 3 biegi + nadbieg. Mamy na kokpicie przycisk PWR dzięki któremu biegi zmieniane są na wyższych obrotach. W ogóle nie korzystam. Tylko jak chcę znajomym pokazać. Przy niemal 200 KM nie ma takiej potrzeby, bo auto i tak jest szybkie.
~TESTER POJAZDÓW
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Automatyczna skrzynia biegów pracuje poprawnie. Zdażyło mi się jeździć pojazdami w których skrzynia pracowała nieco lepiej ale były to samochody dużo nowsze. Przy włączaniu wstecznego jest wyraźnie wyczówalne szarpnięcie.
~jr
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Pomimo swojego przebiegu całkowicie bezawaryjna. Przy normalnej jeździe wcale nie czuć zmiany biegów. Gdy natomiast zmienimy jej charakterystykę pracy (przyciska POWER na kokpicie) AVALONEK to istna rakieta - i nie ma mocnych.
~Julek
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
stary dobry 4biegowy automat (manualna w tym modelu nie występuje) bardzo duża trwałość
~ANDY
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
PRZY 450 TYŚ. WYMIENIŁEM SKRZYNIĘ 2.500ZL AUTO JAK WIDAĆ JEŻDZI DALEJ.
~misja1@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
podobno jeden z najlepszych automatów
~maty007@interia.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Automat, wiec przyjemność z jazdy, nie miałem problemów
~Larxand
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Płynnie i prawie niewyczuwalnie zmienia biegi.