Lista ocen Toyota Avalon I (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spliffik
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
jakto w wielkich autach, wiele widac, coz tu wiecej dodac nigdy niemialem problemów z wcisnieciem sie w nawet najciasniejsza dziurke, to auto sie po prostu czuje! dokladnie kierowca zdaje sobie sprawe z ktorej strony gdzie auto sie konczy , dzieki czemu codzienne uytkowanie robi sie naprawde przyjemne
~Arcer
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Do tyłu na szczęście mogę używać czujników cofania, jedynie parkowanie do przodu jest na początku problemem. Spora szyba przednia i niezbyt szerokie słupki, z tyłem gorzej.
~Mike
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Auto z tych dłuższych. Mierzyłem je i miało jakoś 4,76 m. Czasem ciężko wyczuć gdzie się kończy i zaczyna, ale bez przesady. Każdy sobie poradzi.
~ANDY
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
WIDOCZNOŚĆ DOBRA MOGŁABY BYC SUPER GDYBY BYŁO POMPOWANE SIEDZENIE DO GÓRY ( ZANCZY JEST ELEKTRYCZNIE PODNOSZENIE ALE DLA MNIE TROCHĘ WIECEJ CM MOGŁOBYBYĆ :-)
~yegi
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Potrzeba trochę ćwiczyć aby wyczuć auto. Cylindryczne lusterka boczne nie ułatwiają parkowania.
~Larxand
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Duże szyby, chociaż zbyt szerokie słupki. Ciężko ocenić odległość od przeszkody, szczególnie z tyłu.
~Julek
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
widoczność bardzo dobra, szyba nie jest tak pochylona jak w nowych autach
~TESTER POJAZDÓW
Sedan 3.0 i V6 24V 192KM 141kW
Widoczność z przodu bez zarzutów, tak samo jak z boków. Z tyłu już troszeczkę mniej.
~karp
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
dobra, z wyjątkiem sferycznych lusterek, do których można się przezwyczaić
~jr
Sedan 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
Nie dostrzegam żadnych niedogodności.