Lista ocen Toyota Avensis Verso (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbigniewo
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
odkleja się obudowa relingu dachowego, pruje się siedzenie kierowcy, brzęczą osłony silnika na wolnych obrotach, trzeszczy roleta osłaniająca bagażnik (już druga- pierwsza się "rozeszła w szwach" po ok. 30kkm). Odchodzi skóra na uchwycie w drzwiach. 6 razy w serwisie z alarmem challenger. AHA: Alarm jest najlepszy z najlepszych, więc nie mogą mi wymienić na inny nawet na moją prośbę. Wtedy dali by mi gorszy, a to nie jest Kaizen.
~z.gadomski@tunesys.com
Verso 2.0 150KM 110kW
Alarm włączał się bez potrzeby, ale po dwóch przeglądach usunęli usterkę. Czujnik cofania nieco wariuje. Wskazania komputera co do zużycia paliwa są takie, jak w podręczniku, ale spalanie rzeczywiste jest czasem wyższe o 25% od pokazywanych średnich (w ogóle jest za wysokie). Średnia prędkość pokazywana na komputerze jest zawsze niższa o ok. 10 km/h od rzeczywistej. Serwis jest bezsilny.
~Piotrek Zet.
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Podświetlenie deski rozdzielczej działa już tylko w połowie, nikt z fachowców u których byłem nie potrafi poradzić sobie z niedziałającą (a jednak szczelną) klimatyzacją, problem z zamykaniem szyby w przednich drzwiach pasażera (wszystkie szyby automatyczne) - raz zamyka do końca a czasami zamyka i natychmiast otwiera. Czasami nie chce odpalić na ciepło.
~Jacek
Verso 2.0 150KM 110kW
Avensis z Japoni ale co można powiedięć po 1000 km, Cariną 1.6 XLI zrobiłem przez 9 lat 170 tys. km i jedynie po 130 tys. zepsuła się pompa wodna...Marzę aby to Verso było chociaż takie jak to Carina
~arpawlus@friends.id.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
przejechałem dopiero 8000km więc to niewiele, ale mając w pamięci doświadczenia z poprzednich Toyot, które posiadałem, powinno być dobrze
~qaz
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
ale mam go tylko rok - miałem wyciek z klimatyzacji nie trzymał jeden oring, ale był to raczej skutek mechanicznego uszkodzenia samochodu.
~miet@polbox.com
Verso 2.0 150KM 110kW
Troszke popiskują hamulce tak wszystko ok! Alarm to niech założą fachowcy bo musiałem wzywac serwis zawiesił sie dziwne tyle pieniędzy ?
~Darek
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Tuleje wachcza, przepływomierz, zawieszenie. A wymiana oświetlenia tablicy rejestracyjnej oparła się o serwis Toyoty.
~Z.G. z Klinów w Krakowie (TOYOTA z Zakopianki)
Verso 2.0 150KM 110kW
Niestety kiepska dokładność wskazań komputera pokładowego, a serwis niestety nie reaguje na uwagi.

Toyota Avensis Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rysiek
Verso 2.0 150KM 110kW
Pięć lat jazdy i jak do tej pory nic nie było naprawiane/wymieniane.