Lista ocen Toyota Avensis Verso (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kdyb@o2.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
jak na tak wielka bude to klimatyzacja dziala dobrze, rodzilbym jednak schlodzic auto na parkingu przed dalsza droga. o ile chlodzenie jest ok to z grzaniem troche trudniej, ale to moze byc kwestia wielkosci wnetrza. klimatyzacja wymaga corocznego odgrzybiania,inaczej bedzie niestety sierdzialo(delikatnie mowiac)
~Jacek
Verso 2.0 150KM 110kW
Jeszcze nie spotkałem samochodu z tak wydajną klimatyzacją, ponieważ klimę używam zawsze na okrągło, polecam to wszystkim, którzy nie chcą mieć problemów z drogami oddechowymi, lato, zima etc (schładzając lub grzejąc auto). Nie wiem tylko dlaczego automatyczna klima wyłącza się w ustawieniu nawiewu na inne pozycje niż na wprost...
~Piotrek Zet.
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Tu niestety nie za dobrze - wiadomo diesel więc ogrzewanie zimą przy krótkich trasach to problem. To samo chłodzenie latem. Bardzo pomogło oklejenie tylnych szyb. Czasami to i sama wentylacja bez klimy daje radę a auto na postoju już tak szybko się nie nagrzewa.
~Andrew
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
szybciutko chlodzi i grzeje, choc latem na dluzszych wyjazdach pasazerowie 3 rzedu narzekaja ze goraco-posiadam wersje bez moziwosci chlodzenia-ogrzewania tylu:(
~Darek
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
W zimie nie mogę dogrzać samochodu, ale to pewnie przez krótki odcinek jaki jeżdżę. Auto nie ma webasta - szkoda. Duża pojemność i szybko się studzi.
~qaz
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
ogrzewanie super ale mam podgrzewane siedzenie plus dodatkowe ogrzewanie tyłu, z klimą gorzej pewnie dlatego, że nie mam drugiej do chłodzenia tyłu
~Michal
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Cicha praca wentylatorów, kapitalne umiejscowienie nawiewów. Szybka praca klimatyzacji.
~zibi
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
dodatkowy nawiew ciepego powietrza lub klimatyzacji na 2 i 3 rzad dziala bardzo dobrze
~zbigniewo
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Lecz przy sterowaniu i zamykaniu lusterek elektrycznie przydałoby się też (albo zamiast) ich ogrzewanie.

Toyota Avensis Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jano
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
W wersji z dodatkowym ogrzewaniem, tylną klimą i szyberdachami - perfekcja