Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (117) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 148 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek_Szyszka
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Może i materiały we wnętrzu mogły by być trochę lepsze, ale jest ok. Szukałem wersji po liftingowej, z jak najniższym przebiegiem. Znalazłem po 5ciu miesiącach poszukiwań. Auto sprowadziliśmy z Niemiec. Toyota z grudnia 2007r z przebiegiem 49700km, z pełną i pewną historią serwisową, roczną gwarancją i nowymi oponami zimowymi wraz z felgami, zakupiona w salonie Forda i Hyundaja. za 9980 euro. Za te pieniądze mogliśmy kupić coś bardziej...
~olsen
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Samochod kupiony w Skandynawii. Nie planowalem kupowac Toyoty. Wybralem bo byl tanszy (!) od prawie calej konkurencji (VW, Fordow, Opli, Hond, Renault, Nissan - wyjatki Mazda 6, Peugeot 406, Citroen C5), dodatkowo bardziej pojemny od Laguny i Primery (2 wozki dzieciece i bagaz to moje minimum co do bagaznika). Dealerzy Mazdy nie mieli juz diesli na ten rok, 406 tez wyszly, a Citroena C5 sie balem. Ogolnie jest dobrze, przesiadajac sie do...
~Prezes
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Biorąc pod uwagę awaryjność mojego egzemplarza (patrz poniżej) oraz stwierdzone przez użytkowników i specjalistów z branży problemy z silnikami D4D (turbo, 2 mass, wtryski, głowice) oraz benzynowymi (pobór oleju) uważam że ostateczni mit Toyoty jako auta niezawodnego i trwałego legł ostatecznie w gruzach. Pod tym względem auto nie wyróżnia się spośród konkurencji i dość wysokie ceny odsprzedaży używanych egzemplarzy nie mają...
~Saszel
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Owszem, są lepsze oferty, ale moim zdaniem ciężko znaleźć równie bezawaryjne auto w lepszej cenie. Na ulicach jest pełno tych Toyotek, a gdzie Vectry C, czy Laguny z podobnych lat? Wiadomo są, ale jednak mniej i zazwyczaj zajechane. Obecnie 12 tysięcy starczy na ładnego przedlifta i około 18 na polifta, porównując do Passata jest nieco drożej, tylko że Passat ma jedną bezawaryjną "benę" 1.6 (nawet nie chcę wiedzieć jak wolne to jest)
~zukes
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Kupiłem auto z wyprzedaży 2005 więc nie najgorzej. Auto jest miłe w środku dlatego podoba się mojej żonie. Jeśli prowadzi je kobieta to spełnia ono jej wszystkie oczekiwania. Ja sterowałbym teraz bardziej na Mondeo (turbo diesla 2.2) ale ten ostatni też ma liczne wady m.in. kiepski serwis, głośne, twarde zawieszenie no i strach, że akurat zatankowałeś jakiś przerobiony olej. Podsumowując każdy wybór ma swoje dobre i złe strony.
~robert
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo niekorzystny.Kupić nowy pojeździć max 100 tyś i sprzedać.Przy zakupie używanego -nigdy nie kupować.Ja się skusiłem bo tani, tanio naprawiłem dwa razy i nie warto. Cześć warsztatów nie chce tego robić bo loteria i pretensje klienta po wywaleniu grubej kasy na naprawę.Dzisiaj Toyota to najlepszą ma reklamę i opinie dziadków które to tylko pastują.Widziałeś zepsutą ja widziałem sporo.
~Jacek Szyszka
~toyo1
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
No cóż Toyota Ave tania nie jest ale też uważam, że nie jest to samochód dla przeciętnego Kowalskiego, więc nie tacy powinni go kupować a potem głosno narzekać na koszty utrzymania - trudno mieć samochód z wyższej półki i mieć nadzieję na ponoszenie kosztów eksploatacji jak za malucha. Moim zdaniem wart jest swojej ceny gdy będę stał przed wyborem kupna nowego Toyota będzie brana pod uwagę.
~hiciu_24
Kombi 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
Sam byłem zdziwiony w jak dobrej cenie można dostać przyzwoity egzemplarz (a wydaje mi się ze po przejechanych 4 tyś km mogę już tak powiedzieć...). Może to dlatego że przeciętny Polak nie lubi dużej benzyny, szczególnie jeśli nie jest to prestiżowa marka. No cóż każdy ma inny gust. Ja lubię duże benzyny bo dobrze się tym jeździ i przy zakupie na tym korzystam.
~krzysztof
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
auto z rynku wtórnego nie kosztuje mało. za te pieniądze miałbym 3 lata młodszy francuski. Ale warto. Oczywiście auto wymaga przeglądów i dbania o stan techniczny. Mam w domu diagnostę więc auto regularnie sprawdzam i wymieniam wszystko co mogło by wskazywać na problemy. Przy renault robiłem to samo i niestety poznałem francuską motoryzację doskonale. Ten etap mam za sobą.
Toyota Avensis II Kombi