Lista ocen Toyota Avensis III (22)

3,5
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Po raz pierwszy przy zmianie samochodu poczułem, że przesiadłem się do auta droższego i gorszego, które gorzej jeździ, gorzej hamuje, ma gorsze przyśpieszenie, ma gorszą skrzynię i zawieszenie. ZASKAKUJĄCE ROZCZAROWANIE. Tym bardziej, że do tej pory miałem Toyotę za producenta co najmniej porównywalnego z VW.
3,5
~Piotr K
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Z poprzednim modelem T25 ten samochód nie ma nic wspólnego. Powiewa tandetą. Lipne plastiki które się rysują od byle dotknięcia, niewygodne fotele, beznadziejne wyciszenie wnętrza, koło kierownicy jak zdjęte z karuzeli.
3,6
~koks
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
To moja 3 Toyota, po Carinie i Avensisie kombi d4d z 2007 r. Ostatni miałem w pełnej opcji, z większości "wynalazków" nie korzystałem a trzeba było za nie sporo zapłacić więc zdecydowałem, ze kupie uboższy. I to był błąd. Ponadto co kolejna Toyota to gorsze materiały i wszędzie taniość i oszczędność.
3,6
~DANY
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Przesiadałem się z Toyot Avensis od rocznika 97 (I), poprzez 2007 (II) i teraz 2012 (III). Ostatnie dwa to kombi. Przyznam się, że spalanie, jak na diesela powyżej oczekiwań, ale jazda przyzwoita. Silnik na początku ospały, ale jak już idzie, to łatwo się przyspiesza. Mało usterek. Chyba tylko standardowe wymiany. Uwaga na hamulec elektryczny, czasami pokazuje błędy i auto wchodzi w tryb awaryjny.
~eleskoo
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
w porównaniu z poprzednią hondą civic to prawdziwy skok cywilizacyjny. Komfort, prowadzenie, spalanie, osiągi: nawet nie ma co porównywać. Silnik 124 KM, tam 142, a jednak turbo sprawia, że jeździ się bardzo przyjemnie i komfortowo.
4,1
~foreks
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Po 100k km errata - jednak auto jest ok. Tania wersja, slaby silnik, ale na tle konkurencji robi i tak robote.
3,2
~Jaceo
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Bolączką tego samochodu jest miękkie nadwozie, dzięki któremu wszystko trzeszczy, nawet jadąc na pierwszym biegu słychać jak całość się wygina na nierównościach, jakaś porażka w tym segmencie, Toyota zapowiada, że wraz z nowym modelem zmieni oprócz blach zewnętrznych także dach, czyli widać, że zrozumieli ogrom problemu...
~Tom
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Świadomy wybór z uwagi na pewność zakupu używanego samochodu. Oczywiście ocena subiektywna. Ale do rzeczy. Generalnie jest dobrze. Jeżdżę niemało bo ok. 50 tys. rocznie. Avensisem do tej pory (5 miesięcy) 20 tys. Super autko do spokojnej rodzinnej jazdy, niesamowity bagażnik (do tej pory najbardziej pakowny). W środku sporo miejsca. Jeśli miałbym się przyczepić to do fotela kierowcy - jest za wysoki przy maksymalnym obniżeniu i trochę zasłania...
~Piotr
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Polecam box-a wstawiony przy 51 tyś. moc 150 360Nm i tym można już jeździć, seryjne parametry do takiej budy to trochę mało. (Silnik)
~robert_siedem
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
przez cały okres użytkowania padł mi 1 wtrysk. po wymianie na regenerowany ok.