Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ave2018
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Dostałem ofertę z ogromnym upustem, ze względu na kończącą się produkcję Avensisa (brak homologacji WLTP na silnik 1.8). Auto kupiłem w ostatnim miesiącu w którym mogło być zarejestrowane. Auto z bieżącego roku w pełnym wyposażeniu, w bardzo dobrej cenie. W tej kategorii dałbym jeszcze więcej gwiazdek. Po prawie trzech latach mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. To była świetna decyzja.
~Mephal
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Trzeszczace plastyki trzeba zdemontować i popsikac wd40 oraz bezbarwnym silikonem od 10miesiecy cisza w środku. Byłem 3 razy nad morzem nigdy mnie nie zawiódł. Jak narazie bezawaryjne. To najwiekszanzaleta i komfort podróżowania do predkosci Ekspresowych.
~userToyota
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Za tą cene kupie Kia lub coś podobnego a na pewno wygodniejsze i lepiej wykonane. Ten model Toyoty nie powinien już się pojawić ponieważ jest to przestarzała konstrukcja i jej wykonanie nie jest adekwatne do ceny
~Marcin
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bezawaryjność i niskie koszty utrzymania przykrywają pozostałe niedociągnięcia np słabe plastiki na bokach i lekkie tarcia przedniego fotela-chyba za ciężki jestem
~martinez07
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Pomimo że auto do najtańszych nie należy, to jednak ciężko znaleźć coś w tym segmencie w podobnej kwocie. Mondeo, Passat, Mazda 6 - wszystko drozsze.
~Heniek
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Kupiłem w niezłej cenie. Nie piszę, że najlepszej możliwej ale biorąc pod uwagę, że spasowała mi konfiguracja uważam, że to był dobry deal.
~SKuba
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Ciut za wysoka cena w stosunku do korzyści "doraźnych". Może przewaga wyjdzie z czasem i przy odsprzedaży.
~Dawid
Sedan Facelifting 2015 2.0 D-4D 143KM 105kW
Wydawał się za drogi przy zakupie ale po 2 latach okazał się warty swojej ceny, zakup u dilera Toyoty.
~Dawid
Sedan Facelifting 2015 2.0 D-4D 143KM 105kW
~wkkw
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jakość materiałów mogłaby być lepsza - tu zdecydowanie vag wypada lepiej - ale inne rzeczy rekompensują.
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015