Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ave2018
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jest bardzo dobrze, nie mogę się do niczego przyczepić (wiem, że testujący zwracają uwagę na nawiewy na tylny rząd siedzeń umieszczone między przednimi siedzeniami. Tu nawiewy, podobnie jak w wielu autach są pod siedzeniami - dla mnie to rozwiązanie jest ok, ale może komuś sprawia to różnicę)
~userToyota
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
bardzo dobrze grzeje i dobrze chłodzi. Mam nawigacje i nie wiem po co np, przy zmianie temperatury, na wyświetlaczy nawigacji pokazuje zmianę temperatyry w tempie jakby tam było commodore. Przecież panel nawigacji ma osobny wyświetlacz i przez chwilę nic na głównym nie widać innego.
~Heniek
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Klima i ogrzewanie ładnie działają. Nadmuch nieco szumi, ale bez przesady. Chłodzi i grzeje jak trzeba. Benzynka się szybko nagrzewa więc i ciepło szybko się robi. Mam ogrzewane fotele więc w ogóle na wypasie. Jest ok. Gdyby nie wpadka z brakiem nawiewów na tył byłby maks.
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
klima w starszej skodzie działa niebo lepiej - tuż po jej włączeniu daje zimny nadmuch - w toyocie powietrze nie jest tak zimne - jest chłodne. Słabo bo nie ma nawiewów dla pasażerów. Ocena takie 3+/4-
~edek
Sedan Facelifting 2015 1.6 Valvematic 132KM 97kW
OK! Jedyny minus jaki opisałem wyżej to brak nawiewów w słupka dla pasażerów z tyłu ale system generalnie bardzo wydolny nikt nie marznie ani nikomu nie jest za gorąco.
~Sebastian
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Klimatyzacja jest bardzo wydajna. Ogrzewanie też. Silnik nawet w ziemie szybko się nagrzewa i w kabinie moment robi się ciepło.
~martinez07
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Tutaj jest ok. Szyby nie paruja, szybko się nagrzewa środek, tak jak i szybko schładza.
~Dawid
Sedan Facelifting 2015 2.0 D-4D 143KM 105kW
Brak nawiewu na tył jest tylko na nogi. Z przodu bez zastrzeżeń.
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015