Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 (30) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ave2018
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
To nieźle wyciszone auto. Jeśli zaczynamy się dynamicznie poruszać - czyli cisnąć po 5,6 tys. na obrotomierz to oczywiście słychać silnik (ale nie jest to dźwięk niemiły dla ucha). Zazwyczaj jednak poruszam się cicho i spokojnie - szczególnie w wersji sedan (na jeździe testowej w kombi było delikatnie głośniej z tyłu- takie odniosłem wrażenie) - jednak w obu wersjach było bardzo dobre wyciszenie.
~Halyna
Sedan Facelifting 2015 2.0 D-4D 143KM 105kW
Mogło by być lepiej. W szczególności kiedy jedziemy z większymi prędkościami (autostrada) lub mamy dynamicznie przyspieszyć męcząc tego woła pod maską do większych prędkości obrotowych możemy zapomnieć o delektowaniu się ciszą w aucie.
~PPiotr
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto jest ciche i jak na moje dotychczasowe doświadczenia, a miałem już kilka samochodów - jest w sam raz na polskie drogi. Nie słyszę drobnych dziur i mogę rozmawiać i słuchać radia przy 140 na autostradzie. To jest dla mnie istotna zaleta.
~Heniek
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Kurde, no niby cichy ale nie do końca. Jak się pogoni po autostradzie do słychać wiatr w uszczelkach. W normalnych warunkach "przepisowych' powiedziałbym, że bardzo dobrze. Powyżej 170 km/h słabo.
~SKuba
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Silnik trudno usłyszeć. Powietrze przy szybkiej jeździe - łatwiej. Przy 160 km/h spokojnie słucha się radia i rozmawia bez podnoszenia głosu. Słychać "pracę" uszczelek drzwi.
~Mephal
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto klasy średniej nie premium takze do 120km/h cichutko powyzejzaczyna być głośno szumy wiatru zaczynaja być mocno słyszalne zwłaszcza od 140km/h
~Tomtipo
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
bardzo cichy , od 140 slyszalne szumy opon, typowe dla jazdy autostradowej, sporadycznie zaskrzypi srodkowa konsola, moglaby by być lepiej spasowana
~userToyota
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
W miarę przeciętne. na dołkach drzwi latają luśno i się przesuwają na uszczelkach. powużej 150 też jest głośno
~edek
Sedan Facelifting 2015 1.6 Valvematic 132KM 97kW
DLa mnie jest wyciszony bardzo dobrze powyżej średniej chyba w tej klasie z tego co miałem okazję jeździć innymi samochodami.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~martinez07
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Wyciszenie na pewno lepsze niż w poprzednim Avensisie. Do 140km/h można w miarę normalnie rozmawiać. Ale to dużo zależy też od opon.
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015