Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Mój egzemplarz jako nowy kosztuje dokładnie 90 tyś. Za 1,5 roczny od toyoty (pewne auto) dałem 2/3 ceny nowego. Porównywałem długu i muszę powiedzieć, że za te pieniądze ciężko kupić coś lepszego. Owszem można dostać forda mondeo albo coś francuskiego (z lepszym wyposażeniem i nawet w dieslu), ale mając na uwadze późniejszą odsprzedaż, to avensis wypada najlepiej. Ceny SuV-ów absurdalne. Zaś z avensisem jest tak, że za rozsądne pieniądze można...
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Kupiłem wersję SOL+Business+Plus+NAVI+touch - za bardzo dobre pieniądze, rabat 15kPLN za rocznik 2012 w roku 2012. Żeby jeszcze lepiej jeździł i był dopracowany, bo kilka rzeczy jest mocno irytujących.
~Koenigsegg
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto dla zwykłego użytkownika. Pokonuję autem rocznie 40 tys km i potrzebuję samochodu o wyższym komforcie, lepszym wyciszeniu, lepszej dynamice, niższym spalaniu.
~Piotr K
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Ja auto ma posłużyć 8 - 10 lat to nie jest źle! Niska ilość awarii rekompensuje wyższą od konkurentów cenę zakupu auta. Samochód mało pali w trasie i w mieście.
~koks
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Najbardziej oszczędnie zrobiona Toyota jaką jeździłem. Wszędzie taniość, max uproszczenie i tandeta, poczynając od komory silnika, poprze kabinę, na bagażniku kończąc.
~Literat
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Nie powrownywałem ale uwazam ze sa samochody i jest Toyota. Samochod tak skonfigurowany jest godny uwagi dla osób ktore chca i moga wydac wiecej pieniedzy. Mnie cena odpowiadała
~Edward
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Duży samochód z kilkoma niedoróbkami które bardzo ograniczają przyjemność z użytkowania nowego samochodu. Niedopuszczalnie niska jakość montażu w tej klasie.
~R.3.
Sedan Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Dlatego ocena moja jest tylko "dobrze" bo jednak trzeba było za ten samochód zapłacić.
~R.3.
Sedan Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Sedan Facelifting
8,9
~Tomasz ze Śląska
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jakość bez zastrzeżeń, materiały wykończeniowe dobre, solidnie wszystko jest spasowane.
Toyota Avensis III Sedan Facelifting