Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edward
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wnętrze jest dobrze zaprojektowane pod tym względem. Miejsca jest pod dostatkiem zarówno z przodu jak i z tyłu. Fotele są wygodne nawet na dłuższych trasach. Połączenie alcantary i skóry sprawdza się znakomicie. Nie ześlizgujemy się z fotela oraz jednocześnie nie pocimy się w lato na pełnej skórze. Do tego szybko i dobrze grzejące fotele w ziemie. Wyposażenie z zakresu komfortu pełne łącznie z roletami przeciwsłonecznymi w tylnych drzwiach i...
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Mam kamerę cofania, często się brudzi, czyli wróciłem do cofania na lusterkach (czujniki to jednak pewniejsze rozwiązanie), ideałem jest kamera i czujniki ( są ale w wersji Prestige). Małe okienko w przednich drzwiach praktycznie nic nie daje, mogli sobie darować. Lusterka wsteczne zewnętrzne ok, wsteczne fotochromatyczne też działa ok. Wycieraczki i tryb auto - ok.
~Piotr K
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Fotele kierowcy i pasażera z pierwszej linii są beznadziejne! Bolą uda, bolą plecy - od dwóch lat nie mogę się wpasować w fotel - to pierwszy mój samochód w którym nie jestem w stanie optymalnie dla siebie ustawić fotela. Dochodzi do tego, że po każdej godzinie jazdy muszę się gimnastykować żeby nie zdrętwieć.
~Marek
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Do przodu dobrze. do tyłu też nie jest źle. kanapa tylnia osadzona nisko, zamontowany fotelik nie ogranicza więc widoczności. Boczne słupki - wiadomo może schować się cały samochód (i to duży) o pieszym nawet nie wspominając, tyle tylko, że wszystkie współczesne samochody tak mają, więc nie odejmuje za to punktu
~R.3.
Sedan Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Ogólnie widoczność bardzo dobra - jedyny drobny mankament to lewy słupek (od strony kierowcy) który podczas jazdy na rondzie ogranicza nieco widoczność i wymusza zachowanie szczególnej ostrożności przy dojeździe do przejścia dla pieszych.
~R.3.
Sedan Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW
~koks
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
W trasie ok. Po nieco gorszych drogach i wybojach o klasę niżej niż poprzedni Avensis (pomimo wyższego profilu opony). Właściwie należałoby powiedzieć, ze niedopuszczalnie jak na klasę samochodu i pieniądze jakie trzeba zapłacić.
~Literat
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jak w kazdym aucie przednie słupki czasem załaniaja ale posiadana kamera cofania czyni jazdę do tyłu bez problemową. Widok do tylu przez tylni szybę jest zadowalający. Pomijajać powiekszające szyby do ktorych trzeba sie przyzwyczaić
~Małgorzata
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
bardzo dobra. jeden punkt odejmuję za nieprzemyślany element ozdobny nawiewów bocznych, które odbijają się w lusterkach bocznych. Zanim się człowiek przyzwyczai do tego mankamentu schodzi kilka dni...

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Morski
Sedan Facelifting 2.0 D-4D PowerBoost 150KM 110kW
Radio ma słabe nagłośnienie. Kamera cofania bez obrysu pojazdu będącego standardem w innych autach ==> jest praktycznie bezużyteczna w trudnych momentach.
Toyota Avensis III Sedan Facelifting