Lista ocen Toyota Avensis III Sedan (36) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzelo
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Niestety Toyota się nie popisała uważam iż model ten jest nieudany mam 80 tyś już musiałem wymienić pompę wody , a tera mam problemy ze skrzynią zaczyna być słyszalny gwizd w skrzyni, przy delikatnym dodawaniu gazu, na wszystkich wyższych biegach przy predkości ok. 70-80km/h. Jest wyraźnie głośniej niż było na początku, zwłaszcza na gładkim asfalcie
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wady skrzyni biegów, którą usunięto na gwarancji, nie liczę. Traktuję to jako wadę wieku dziecięcego, mam nadzieję, że się nie powtórzy. Oby dalej było jak dotąd.
~Andrzej
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Przejechałe dopiero 6500 kilometrów, więc nie mogę nic powiedzieć o usterkowości. Wyobrażam sobie jednak, że będzie tak absolutnie niezawodny, jak mój poprzedni samochód - Ford Focus!!
~Tomasz
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
na razie brak, będę obserwował skrzynie biegów, 1 i wsteczny udaje mi sie wrzucić dobiero za 3 razem, to mnie niepokoi.
~jolanta.wieczorek@uwm.edu.pl
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
samochąd poważnie rdzewieje, wiele punktówych miejsc rdzy w miejscu uderzeń piachu, po okresie sypania piachu i soli na drogach
~JacekM
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
To (być może) jedna z niewielu zalet tego przeciętnego auta w stosunku do konkurencji.
~Marcin
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
To dopiero kilka miesięcy i 5 tys. km, więc wstrzymuję się z oceną. Na razie bez zastrzeżeń.
~Leszek
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bez zastrzeżeń. Już myślałem że coś mi stuka, ale to okulary w schowku sufitowym.
~Jakub
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Jak do tej pory (prawie 200k) nic poważnego nie wystąpiło.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darek
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Do tej pory - 87000km - brak usterek.
Toyota Avensis III Sedan