Lista ocen Toyota Avensis III Sedan (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kurczak
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Jest spoko,chociaz odnosze wrażenie jakby z tyły troszeczke mniej miejsca niz w poprzedniku, a tendencja powinna być odwrotna ( chociaz to pikus w porównaniu do tego co zrobił z tyłu opel w insigni).Na plus-brak tunelu z tyłu pod nogami na srodku kanapy. Bagaznik duzy i ustawny mimo wnikających zawiasów. Przydatna asymetrycznie dzielona kanapa i otwór/rekaw na dłuższe przedmioty.
~przemo
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Miejsca pod dostatkiem, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Bagażnik również spory. Jednak materiały, które są użyte we wnętrzu są jakby żywcem przeniesione z SAMARY. Kompletnie nie przystają do klasy samochod. Ostatnio siedziłem w nowym Polo i z całą pewnością jest lepiej zbudowane. Avensis w środku, jak się chwilę przyjrzeć detalom jest po prostu ohydny.
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Żadnych zastrzeżeń co do wielkości i układu, ale jestem standardowy, 170/80. Siedziska choć duże to jakieś takie mało komfortowe, czuję się jak na wygodnym taborecie. W Peugoecie 407, a nawet w megance były bardziej puchate i trzymające korpus ze wszystkich stron.
~rsk
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Z tyłu jest lepiej niż dobrze, płaska podłoga znacznie poprawie komfort, brakuje tylko nawiewów powietrza na tylną kanapę. Z przodu jest dobrze, niemniej fotel kierowcy mógłby być nieco szerszy, dobranie idealnej pozycji za kierownicą też przysparza pewnych problemów.
~Darek
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Pasażerowie nie narzekają, dużo miejsca na nogi, płaska podłoga z tyłu to rewelacja. Dla kierowcy wygoda porównywalna z wygodnym usadowieniem w fotelu przed TV. Ciekawostka - pasażer z przodu siedzi wyraźnie wyżej niż kierowca. Mnie osobiście to przeszkadza.
~Pablo
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Żadnych uwag. Miejsca w bród! Mamy w rodzinie Lexusa IS250, w którym na tylnych siedzeniach czuję się jak w Tico - chodzi o miejsce, oczywiście nie o komfort ;-) To samo dotyczy bagażnika, jak dla mnie ogromny (chociaż Octavia II ma jeszcze lepszy!)
~Wojtek
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera bardzo dużo. Można bardzo wygodnie podróżować. Duży plus za likwidację \"tunelu\" w tylnej części kabiny. Dzięki temu pasażerowie na tylnych siedzeniach mają bardzo duzo miejsca.
~Andrzej
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Za wąski fotel kierowcy!!!!!!!!!! Nie jestem grubasem, a jednak czuję po pewmym czasie ucisk na udach. Lepsze fotele były w moim starym samochodzie (Focusie). Reszta wnętrza jest doskonała.
~Leon
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Całkowicie wystarczająco z przodu i tyłu dla tej klasy auta, bagażnik 510 l. ma wzorową głębokość, szerokość, wysokość. Można wygodnie jeździć całą rodziną i nie oszczędzać na bagażach.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Sedan
5,7
8,7
9,1
~Marcin
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Może ustępuje przestronnością np. Fordowi Mondeo, ale naprawdę nie można narzekać na brak miejsca. Nawet przy mocno cofniętym przednim fotelu, z tyłu mieszczę się spokojnie, a jestem dość wysoki.
Toyota Avensis III Sedan