Lista ocen Toyota Avensis III Sedan (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kurczak
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
W granicach 115 tys (samochód + automat + alarm+ metalik+niewielkie dodatki) otrzymujesz komfortowe,duze, absolutnie kompletnie wyposażone auto.Cena przyzwoita,choc konkurencja ceni sie niewiele drożej. Za te pieniaze wybór auta to w dużej mierze kwestia indywidualnych upodobań. Dobra oferta kredytowa i leasingowa ToyotaBank, bardzo preferencyjne ubezpieczenie przez okres pierwszych 2 lat.
~Max
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Zapłaciłem 72 000 za autko w wersji Luna srebrny metalik z czujnikami parkowania, przyciemnianymi szybami, autoalarmem, dywanikami. Oczywiście za rocznik. W tej cenie mogłem kupić Insignię lub Mondeo z rocznika 2010 - żona nie miała wątpliwości a z żonką się nie dyskutuje :) Insignia i Mondeo są zbyt pospolite.
~Pablo
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Za 75\'000 PLN nie znalazłem drugiego takiego (komplet poduszek, 132KM z 1.6 pojemności, małe spalanie, b. dobry wynik testu Euro-Ncap). Jedynie od razu dokupiłem w salonie felgi Toyoty 17\'stki z wersji Sol Plus bo 16\'stki do tej wielkości auta kompletnie nie pasują (ale zostały na nich zimówki!).
~przemo
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Jeśli chodzi o materiały, to w Toyocie specjaliści chyba wybierali z odpadów przemysłowych lat 80. - ceratka na fotele, derma na deskę i kawałki plastiku z modeli samolotów na okrasę. Wszędzie twardo i nieprzyjemnie, jak w budget car'ach.
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wydaje mi się, że za 72 tys. dostałem optymalnie jak dla mnie wyposażony, komfortowy samochód klasy średniej(z czujnikami przód tył, alarmem, oponami zimowymi i dywanikami od dilera). Pewnie jak skończą się kłopoty Toyoty tak tanio już nie będzie.
~o
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wszystko fajnie ale żeby fotel w obecnych czasach nie miał regulacji w pionie (ma kołyskę). Autko fajne, dobrze się prowadzi, elastyczne.
~michał
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Silnik 2.0 jet tylko trochę droższy od 1.8 oraz jest cichszy i nie wydaje nieprzyjemnych dźwięków. Polecam niezdecydowanym między 1.8 a 2.0
~mariogreg
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Przy zakupie było trochę drogo bo wersja bogatsza z nawigacją itp. ale zrekompensowała to Toyota niezawodnością.
~Sławek
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
porównywałem z hondą i vw Mondeo, nie dyskutuję inna niższa klasa, którą niestety muszę jeździć służbowo... :(
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Sedan
5,7
8,7
9,1
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jak porównam gabaryty, jakość wykonania i wyposażenie wersji luna (wraz z extrasami od dilera) to lepiej chyba trafić nie mogłem
Toyota Avensis III Sedan