Lista ocen Toyota Avensis III Sedan (59) - Widoczność

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtmacz
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
W porównianiu do poprzedniego auta (Meriva), to tutaj dałbym o wiele więcej aniżeli skala pozwala. Jak każde porównania to jest to ocena do punktu odniesienia - w moim przypadku to Opel Meriva, Kia, Renault, Polonez, maluch. Ostatni punkt Meriva - to teraz to czuję się tak jakbym wszystko miał na ręku. Nie wykonuję dziwnych ruchów z za kierownicy, aby zobczyć czy coś z prawej strony nadjeżdża (te słupki w oplu toż to masakra). Tutaj to...
~Darek
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Dobrze mieć czujniki cofania. Oczywiste, że jest to sedan, więc trzeba oduczyć oglądania się do tyłu - tam widoczność niemal zerowa. Dla mnie najgorsza widoczność w prawej bocznej tylnej szybie, gdy obok wiozę pasażera. Zagłówek i pasażer praktycznie całkowicie zasłaniają szybę. Co do słupków A brak zastrzeżeń.
~Leszek
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo dobra w tej klasie. Podobnie jak w Mondeo. A większość manewrów lubię wykonywać do tyłu (cofając). Czujniki pomagają skutecznie, są dobrze zestrojone. Kamera cofania jest super przy wyjeżdżaniu tyłem, gdy zasłonięty jest widok za autem.
~rsk
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Lusterka rozmiarami przypominają małe okna, przez szyby też doskonale widać otoczenie auta. Problemem dla niektórych może być maska, która opada dosyć gwałtownie i niższe osoby mogą jej nie widzieć, pomaga tutaj regulacja wysokości siedziska.
~lukasz4117
Sedan 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. Duża powierzchnia lusterek wstecznych jest dodatkowym atutem. Duży plus za poprawnie działający układ ściemniania lusterka wstecznego wewnętrznego.
~JacekM
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Przeciętnie. Skandalem jest brak czujników cofania w tej klasie auta. Nawet jeśli są w wyższych wersjach wyposażenia, działają kiepsko i bez wizualizacji. Duży minus!
~Leon
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Zaskoczenie - super widoczność do tyłu co lubię, pomimo, że mam czujniki i kamerę cofania, które traktuję jako miły dodatek. Super lusterka wsteczne, dobra widoczność do przodu i boki.
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Nie jest aż tak źle,choć to duża i bezpieczna fura. Od dilera dostałem czujniki z przodu i tyłu i są one bardzo pomocne, bo wyczucie gabarytów wozu mam słabe choć nie jestem blondynką
~Jakub
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Widoczność super na wszystkie strony, kamera cofania to jeden z moich ulubionych gadżetów w tym aucie. pozwala cofnąć dosłownie na milimetry.
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Siedzę maksymalnie wysoko, nie narzekam na widoczność, choć czujniki parkowania z przodu i tyłu są niezwykle przydatne. Duże lusterka też pomagają.
Toyota Avensis III Sedan