Lista ocen Toyota Avensis III Sedan (50) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtmacz
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
No i tutaj to jest ten bodziec dlaczego te auto wybrałem (oprócz łańcuszka w rozrządzie). Jadę 1000 km wysiadam i nie jestem zmęczony - bez bólu głowy. Co niestety w poprzednich autam dosyć dokuczliwe odczuwałem. Cicho jest tak, że z własnymi myślami rozmawiam
~toyota0979
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Rewelacja tutaj japonczycy pokazali klase.Według mnie jeden z najlepiej wyciszonych somochodów na swiecie.Silnika praktycznie nie słychac jakby się jechało benzynom .Wielki szacunek dla konstruktorów.
~Darek
Sedan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Da się słuchać cicho radia, którego nie zagłusza silnik. Wyłączając go raczej słychać świst powietrza i szum opon niż silnik.
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bez żadnych zastrzeżeń, słychać tylko dmuchawę nawiewu i te wstrętne Bridgestony - wymienię je na wiosnę na Dunlopy.
~jan_inżynier
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
oprócz dmuchawy nawiewu nic nie słychać. Podczas przejeżdżanie przez łaty na polskich drogach doś wyraźnie jednak słychać efekty
~Marcin
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jest nieźle, jazda z wyższymi prędkościami nie męczy, powyżej 100 km/h w zasadzie nie ma już różnicy, czy jedziemy 100, czy 170.
~lukasz4117
Sedan 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Wyciszenie bardzo dobre jeżeli chodzi o silnik i szumy opływajacego powietrza. Do poprawienia wyciszenie zawieszenia.
~rsk
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Silnik jest cichutki, szum powietrza pojawia się znacznie powyżej dopuszczalnych prędkości, główne źródło hałasu to 18 calowe gumy.
~Wojtek
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Samochód bardzo cichy i mam wrażenie, że przy większych prędkościach w kabinie jest ciszej niż przy jeździe w miejskich korkach.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jolanta.wieczorek@uwm.edu.pl
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
często, po zostawieniu pracującego silnika na luzie podczas postoju po dłuższej trasie, coś w nim dźwięcznie hałasuje
Toyota Avensis III Sedan