Oceny Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW 2015-2018

Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW 2015-2018

~Donek
Wagon Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Kupiony jako auto poleasingowe. Serwisowane i zadbane i uważam, że zrobiłem dobry interes. Jeżdżę autem rok i mimo przebiegu nic się w nim nie dzieje, a wnętrze wygląda jak nowe. Silnik z BMW, który Toyota przerobiła tak by był trwały, był strzałem w dziesiątkę japończyków. Jest cichy i mimo małej mocy, bardzo dynamiczny i pali mało - w granicach 5 - 6 litrów. Jak każdy obawiałem się dużego auta i niedużego silnika, ale jestem pozytywnie...
~Joker
Wagon Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Nie jest źle. Na pewno lepiej jak w VW czy Skodzie. Jeździłem w firmie wieloma autami i Avensis jest najbardziej niezawodna. Polecam.
~TDR
Wagon Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
To tylko 1,6 ale nie jest źle. Bałem się bo dużo jeżdżę przez Niemcy, że będzie słabo przy autostradach, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Jedyna wada to, że przy niskich obrotach i małej prędkości lubi redukcję, szczególnie przy stromych podjazdach. (Silnik)
~Łukasz
Wagon Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Jeżdżę autem od 1.5 miesiąca. Zrobiłem 6 tys kilometrów, więc silnik dotarł się. Spalanie jest na fajnym poziomie, choć nie mam lekkiej nogi. Same miasto w korkach spalanie maksymalne 6,8L. Troszkę brakuje mocy jak na masę auta. Myślę, że przydałoby się jeszcze dla tej wersji silnikowej 10KM więcej i byłoby idealnie. Autko prowadzi się bardzo dobrze i komfortowo. Łatwo wyprowadzić pojazd w sytuacjach nagłych/ niespodziewanych. Denerwujący jest... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015