Lista ocen Toyota Avensis III Wagon Facelifting (51)

~mar
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Witam, wystawiałem już opinię pod nikiem mar. Po upływie czasu (auto mam ponad rok ale jeszcze nie 2 lata) i kilometrów w zasadzie podtrzymuję poprzednie oceny, jednakże niektóre muszę odrobinę zmodyfikować.
~Piotr M.N.
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Samochód o generację lepszy technicznie od modelu poprzedniego (Avensis T25). Wygodny, zwrotny, doskonale się prowadzi w najtrudniejszych warunkach, oszczędny, a zarazem z funkcją wykorzystania maksymalnej mocy, z dobrą widocznością we wszystkich kierunkach. Ma wszystkie bajery z wyjątkiem skórzanych siedzeń. Ładny, o spokojnej, eleganckiej sylwetce.
~s_adi_s
Wagon Facelifting 2.0 D-4D PowerBoost 150KM 110kW
Auto do bólu poprawne, jednocześnie trudno wskazać na jednoznaczne wady. Nie potrafię wyróżnić żadnego elementu który składa się na to auto jako jednoznacznie gorszy od całej reszty, myślę, ze w tym tkwi siła avensis- składa się z dobrze dopasowanych do siebie elementów harmonijnie tworzących dobrze przemyślany produkt.
~mar
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Na wstępie podam, iż jestem wymagający i marudny. Na doskonale trzeba zasłużyć. Wobec posiadania bezpośrednio poprzednio poważnej konkurencji dla Toyoty (oba pojazdy bogato wyposażone), poczułem się uprawniony do kilku ocen, które mogą okazać się przydatne dla planujących zakup. Dodam, iż nie mam przywiązania do żadnej marki i żadnej nie wspieram. Jedyny sentyment czuję do mojej pierwszej miłości Fiata 126p.
~Mikolaj
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Samochod bardzo nowoczesny,dosyc twardo zawieszenie reaguje na nierownosci,co mi odpowiada.W najwyzszej wersji wyposazeniowej ma naprawde duuuzo.Bardzo pozytywny jest szklany dach,znakomicie doswietla wnetrze samochodu ,poprawiajac humor w te jesienne dni.Jasna tapicerka -to mi sie podoba,wreszcie koniec z zaloba.W porownaniu z poprzednimi modelami Avensisa,ten jest po prostu najlepszy i dlatego sie na niego zdecydowalem.
~toyociarz z warszawy
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto jest super wyposażone, bezdotykowy ekran systemu audio z dużymi możliwościami regulacyjnymi nastawów dźwięku w tym z cyfrowym procesorem dostosowującym głośność i brzmienie zestawu stosownie do prędkości i narastających zakłóceń odbioru. Rewelacyjna nawigacja firmowa bezbłędnie wyszukująca potrzebne adresy z automatyczną zmianą trasy, do tego pełna obsługa telefonu z zestawem głośnomówiącym i obsługa pendriva przez USB. Ale jest też minus...
~karus
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Każdy kto kupuje Ave T27 na pewno nie oczekuje od tego samochodu sportowych osiągów, niebanalnej stylistyki czy mega wyposażenia, szuka raczej solidnego samochodu za rozsądną cenę. Z rozsądną ceną różnie bywa ale co do solidności (szczególnie silników Pb) to nie ma zastrzeżeń. Samochód nie jest bez wad ale te wady przy bardzo wielu zaletach nic nie znaczą. Ogromną zaletą jest możliwość konwersji na LPG - ten silnik świetnie znosi gaz i co...
3,6
~cubikon
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Pierwsze wrażenia (dwa tygodnia jazdy) : fajna skrzynia i silnik, wygodne fotele, dużo miejsca, tragicznie tłukące zawieszenie i trzeszczące wnętrze.
~ToyotaAvensis_ks1509
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Mam Avensisa od nowości i po przesiadce z Corolli, którą jeździłem przez 9 lat (także od nowości) jestem nieco rozczarowany. Samochód ładnie się prezentuje, ale już jakość wykończenia jest dyskusyjna (trzaski z okolic nawiewów, tylnej rolety pionowej, skrzypiące uszczelki). System bluetooth także nie działa idealnie. Jak na razie do żadnej awarii nie doszło, ale przy pierwszym przeglądzie wymieniono pompę wody, bo wydawała dziwne dźwięki...
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Wagon Facelifting
6,2
9,4
~Marek
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
To jest moja druga ocena. Po 25.000 km przebiegu mam trochę doświadczeń i mogę powiedzieć, że jestem z samochodu bardzo zadowolony. Przestrzegam, że nie jest to bajer, ale dla tego. kto oczekuje bezawaryjnej eksploatacji jest to propozycja godna rozważenia.
Toyota Avensis III Wagon Facelifting