Oceny Toyota Aygo II Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW 2018-2021

Toyota Aygo II Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW 2018-2021 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Aygo II Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW 2018-2021

3,4
~Shar94
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Niestety, ale jest to najgorszy samochód jakim jeździłam. Jest tak niedopracowany, że szkoda mówić. Z wad można wymienić: -fotele (wersja x-play) są tak tragiczne, że po 45 minutach jazdy boli kręgosłup. Nie wiem jak miałabym jechać tym autem w jakąś dłuższą trasę. Co z tego, że ładne, skoro tak niewygodne. - widoczność do tyłu jest bardzo słaba jak na auto miejskie. Słupki również potrafią zasłonić pieszego czy drogę. - mnóstwo małych...
~SKK
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Komentarz dla filozofów: Do czego służy nam Aygo? Otóż w 3/4 do jady po mieście (szkoła, drobne zakupy, do lekarza itp) a w 1/4 wybieram się bardzo chętnie w trasę. Jest rewelacyjny! Miałem (mieliśmy) Aygo z roku 2006 potem z roku 2012. Obecnie mamy to z roku 2019. Różnica na korzyść obecnego jest kosmiczna. Naszym drugim pojazdem do tras po Polsce jest Auris. A wracając do Aygo... że niby mały bagażnik? STAR 266 ma większy więc jeśli ktoś...
~Jan
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Fajny wóz, na full gazie przy przyspieszaniu przyspiesza ludzko, nie wyje, łatwe operowanie sprzęgłem, zwinny, wszędzie się zmieści, dobra widoczność, prezyzja kierowania. W wersji x-play spoko wyposażenie, czujniki cofania, radio z bt, klimka działa dobrze. Mam 182 cm wzrostu i siadając za samym sobą pasowałem na styk, ale dałoby się jechać, fotel wygodny, kierownica przyjemna, gałka zmiany biegów ciut za duża.
~Bartkows
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Auto idealne do miasta, małe zwrotne, niewiele pali. Jednak na dłuższe trasy przeszkadza mała moc silnika, natomiast latem klimatyzacja nie wyrabia(szczególnie powyżej 30 stopni na zewnątrz). Miejsca w środku wystarczająco na kierowce i jednego pasażera z przodu, z tyłu za mało przestrzeni na dłuższe wyprawy dla większych osób. Bagażnik malutki wystarczy tylko na mniejsze zakupy(tylne siedzenia składane).
2,3
~Kuba
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Porażka !!!!! Samochód za ponad 45 tysięcy złotych jest tak ubogo wyposażony że nie jedna 15 letnia skoda fabia czy daewo lanos ma lepsze wyposażenie. Samochód nie ma nawet centralnego zamka Lepiej kupić w podobnych cenach VW up! polecam jest dużo lepszy!
2,1
~Mirek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Mieliśmy wypadek tym autem i jestem zszokowany ponieważ facet Fiatem Panda II miał mniejsze uszkodzenia od nas (wjechał nam w tył auta). Okazało się że Toyota nie ma belki zderzeniowej i cały bagażnik mieliśmy skasowany. Tragedia jak można tak oszczędzać na bezpieczeństwie? To jest ta Toyota?

Usterki Toyota Aygo II

Toyota Aygo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
ocena w skali cena-jakość. Samochód idealny na dojazdy do pracy. Mało pali, w środku dużo miejsca (tyczy się przednich miejsc). Ale przede wszystkim, porównują do innych marek i modeli np i20, cityGO, baleno, Ka itp...., jazda tym autkiem sprawia ogromną frajdę, daje dużo przyjemności. Do tego wygląd...... i całokształt 5 gwiazdek!
~Piotr P.
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Autko miejskie skrojone idealnie do przeznaczenia w jakie miało trafić. Nie jest pozbawione wad, ale generalnie jest idealne w swojej klasie.
2,9
~Helena Pudel
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Nic specjalnego, moim zdaniem nie warto, ale jeżeli ktoś szuka samochodu tylko do miasta, ma szansę być zadowolonym.
~SKK
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 72KM 53kW
Sorki, że jeszcze raz oceniam. Nie wiem, jak to się stało ale byłem pewny, że zaznaczyłem "5" za całokształt a pokazało się "4". Dlatego wysyłam jeszcze raz, tym razem "5".
Toyota Aygo II Hatchback 5d Facelifting