Ocena kierowcy - Toyota C-HR I Crossover

Rok produkcji 2018
Przebieg: 1 000 tys. km
Toyota C-HR I Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Samochód drugi w rodzinie, użytkowany przez żonę głównie po mieście. Wcześniej miałem Lexusa NX300h, hybrydę i teraz widzę że ta Toyota w wielu elementach przypomina mi Lexusa. Oczywiście NX był lepiej wykończony ale to inna pułka cenowa. Toyota jest rewelacyjna jakość do ceny super więc mogę dać tylko max. gwiazdek. Rewelacyjne zawieszenie, układ kierowniczy i skrzynia biegów. Połączona z bezawaryjnością i sporą przestrzenią patrząc na wymiary zewnętrzne samochodu czyni go idealnym. Napisze Wam jeszcze jedną informacje. Kiedyś byłem fanem niemieckiej motoryzacji. Zjeździłem wiele A4, BMW, VW i wydawało mi się że to że znam się na motoryzacji i wiem co się popsuło w samochodzie jest normą. Samochód jak jeździ musi się psuć. Do czasu jak kupiłem subaru a potem lexusa którym zrobiłem 160 tys. bez jakiejkolwiek awarii. Teraz tak też odbieram Toyotę. Japońskie samochody się nie psują. Nigdy już nie dam się wkręcić w niemca. Od 3 tygodni mam Mercedesa C300. Po 400 km zatarł się silnik !. Wykończenie i jakość materiałów znowu to jak inna epoka a koszt zakupu 220 tys zł. Dlatego jeszcze bardziej doceniam że Toyota za 80 tys zł jest tak doskonale zrobiona. Polecam Wam CHRkę.
Bardzo dynamicznie reaguje mimo niewielkiej pojemności. Cichy i bezawaryjny
Doskonała, nie pamiętam samochodu a miałem ich wiele równych marek aby była kiedykolwiek tak precyzyjna.
Rewelacja, precyzyjny, bardzo dobrze tłumi nierówności
Piękna i obszerna jak na wymiary samochodu
Bardzo dobra, tył wspomagany kamerą w podstawie i każdej wersji. Super
To jest mistrzostwo świata, zrobić samochód w tej cenie przewyższający wszystkie inne pojazdy w tej klasie.
brak
brak