Lista ocen Toyota C-HR (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Nie wiem co jest drobną a co poważną usterką , ale w dwa lata mieć ich tyle to albo pech albo faktycznie niezawodność jest legendarna. Awaria systemów bezpieczeństa - walka w serwisie kilka miesięcy , cztery auta zastępcze , w koncu naprawili Awaria sterowania turbiny Awaria automatycznego hamulca postojowego Awaria czujnika klimatyzacji Awaria i wymiana radaru przedniego do syst. bezp Awaria akumulatora Może coś zapomnialem jeszcze
~Olek Kuszeta
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Samochód nie ma 10.000,00 a już trzeszczą plastiki. Kamera i radar padają przy średnich opadach śniegu. Na autostradzie zdarzyło mi się, że musiałem zjechać na MOP bo kamera samochód przestał rozróżniać na jakim pasie jest samochód i tempomat wyhamował mi ostro podczas wyprzedzania.
~RafalWawa
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
- Duża czułość radaru bliskiego zasięgu na zabrudzenie- breja/syf na drodze i PCS przestaje działać - awaria akumulatora (ponoć był wadliwy- wymiana na gwarancji) - awaria podświetlenia chodnika pod lusterkami - zamiast wyświetlać napis Toyota C-HR zaczął wyświetlać jakieś bąble - wymiana na gwarancji
~Roentgen
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Wystąpiły dwie drobnostki. Pierwsza - skrzypienie w drzwiach pasażera podczas jazdy na nierównym terenie (prawdopodobnie źle zmontowany plastik). Druga - Dodatkowy alarm nie odczytywał automatycznie karty proxy. Obie były tylko irytujące.
~Jurek
Crossover Facelifting 1.2 Turbo 116KM 85kW
Dużo drobiazgów, część na szczęście robia na gwarancji ale jest ich za dużo. Skrzypiące wnętrze, silnik traci moc,klima sama się wyłączająca, szwankuje grzanie foteli, kierunek do skrętu przestal świecić, słabe zawieszenie
~Andrzej
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Automatyczna zmiana świateł długie /krótkie działa dopiero jak ktoś mrugnie światłami. Lusterko wstecznie nie przyciemnia jak z przodu nadjeżdżają samochody na krótkich światłach.
~Leszek
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Czujniki na masce zimą często wysyłają mnie do serwisu, podejrzewam że pod znaczkiem toyota zbiera się para czy rosa i dlatego przestają działać.
~miha1
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Przejechane niecałe 11 tys. km, poza tym, że w czasie burzy nie mogłem odpalić(konieczna była wizyta w ASO) nic więcej się nie działo
~mikomed
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
ocena mocno poniżej oczekiwań za lakier, który rysuje się chyba już w zetknięciu z liśćmi, naprawdę wkurzające w nowym autku
~Gregor
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Do chili obecnej nie zawiodła mnie ani razu, ale to dlatego że użytkuję C-HR od kilku miesięcy.
Toyota C-HR