Lista ocen Toyota C-HR (49) - Karoseria

~C_HR
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Wzornictwo wyprzedzajace epokę. Znajomi mówią, że auto jest "kosmiczne". W internecie mozna spotkać krytyczne opinie na temat słabej widoczności dla pasażerów jadących z tyłu (wysoko unosząca się do tyłu linia bocznych szyb). Jednakże zauważyłem, że może to przeszkadzać jedynie gdy che się spojrzec w bok pod katem 90 stopni. Patrząc pod kątem 45 stopni w stosunku do kierunku jazdy widoczność dla dorosłych osób jest OK. Natomiast dzieci...
~Rafał
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Ptaki zarzucając orzechy na dach (taka ich przypadlosc) zostawiają małe wgniotki. Dodatkowo jesienią 2018 kiedy chciałem zgarnąć liście z dachu i padłem się delikatnie mocniej o drzwi A te z zaskakującą łatwością się odksztalcily. W porównaniu do innych aut wypada gorzej pod tych względem.
~dimenzo
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Nie zaobserwowałem żadnych problemów, choć w posiadaniu auta byłem dość krótko. Być może warto tu poczytać inne opinie. Moim zdaniem sprawia wrażenie dość wytrzymałej, choć sama blacha wydaje się być nieco cieńsza niż w innych autach, jakimi jeździłem.
~Kamil M
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Póki co po 2 miesiącach brak rys, kolor nebula blue z czarnym dachem prezentuje się bajecznie zarówno w słońcu jak i w pochmurny dzień. Oby cienka warstwa lakieru nie zużyła się za szybko, no ale po coś mamy wosk, prawda?
~andrzej
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Użytkowanie względnie młodego auta przez miesiąc - nie mam nic do powiedzenia poza tym ze grama rdzy poza dużą ilością odprysków lakieru.Aż to zastanawiające,ale to pewnie lakiery na bazie wody...
~RafalWawa
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Łądnie toto wygląda ale nieco przekombinowane kształty, myjąc karcherem trzeba uważać w okolicy klamek tylnych bo...można zawrócić strumień i umyć sobie twarz ;). Ciężki do umycia szczotką
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Wygląd to rzecz gustu,auto zwraca na siebie uwagę.Jakość lakieru dobra lecz nie wzorowa ale to norma w nowych autach.Na podwoziu brak nalotu korozji
~mariusz
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto może się podobać. W środku jest jednak ciemno. Mam czarną wersję z przyciemnionymi szybami. Z tyłu są bardzo małe okna. Z zewnątrz auto jest groźne.
~Mieszko
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Samochód jaki jest każdy oceni sam. Dwukolorowe nadwozie. 18 calowe koła. Zbiera się brud pod drzwiami na progach, kłopotliwe przy myciu.
Dziennik kosztów dla Toyota C-HR
6,2
~Luk z WRO
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
nasza opcja to wersja to Selection Platinium, ta Hybryda wygląda nieziemsko! kolor jest obłedny i do tego czarny dach i koła 18" - mega wygląd