Lista ocen Toyota C-HR (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~Piotr
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Z przodu i tyłu jak najbardziej OK. Z tyłu nieco klaustrofobiczne, ale to efekt sylwetki , która mnie urzekła więc nie mogę narzekać. Trochę małe fotele jak dla mnie. Sportowe siedzenia w wersji dynamic, mają zbyt ciasne siedzisko, więc nie są zbyt wygodne. Samo wykończenie z przodu bardzo fajne. Sztuczna skóra na desce rozdzielczej, na podparciach w drzwiach czy środkowym schowku. Schowki w przednich drzwiach, i schowki na butelki ładnie...
~MacO
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Z przodu nie ma problemu dla kierowcy o wzroscie nawet 186cm, nawet prowadzac za mna pasazer dorosly siedzi wygodnie, z racji faktu, ze podloga jakby szla w dol, wiec pasazerowie z tylu siedza nizej w wyluzowanej pozycji, bardziej niz w pionie. Z tylu sam moge siedziec wygodnie, i mam miejsce od kolan do fotela, z tylu najczesciej jezdzi syn wiec problemu nie ma zadnego. Miejsca na bagaze jest mnostwo, bagaznik jest idealny nawet na dluzsze...
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Trochę ciasno. Z przodu fotele takie sobie. Z tyłu jak w jakiejś krypcie - małe okienka sprawiają, że jest ciemno i nie da się od niechcenia wyglądać na zewnątrz. Dla dziecka (i w rezultacie dla rodziców) to katorga. Kanapa też taka sobie. To jest typowy samochód miejski i niezbyt nadaje się na długie trasy. Bagażnik wystarczy na zakupy, nawet duże, ale na dłuższy wyjazd z rodziną jest za mały.
~Roentgen
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Dla osoby o wzroście ok 185cm miejsca z przodu dużo, nad głową sporo. Za sobą spokojnie też usiądę. Moim zdaniem cztery osoby spokojnie mogą pojechać w dłuższą trasę, ale bez bagażu na 7 dni. Bagażnik przeciętny, ale dla mnie wystarczający. Jako przykład "pojemności" podam 3 kaloryfery aluminiowe 10-żebrowe, które zmieściły się w bagażniku.
~Gregor
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Auto przeznaczone dla dwóch osób i to nie za wysokich. Z przodu jest wygodnie, fotele są naprawdę dobrze wyprofilowane, osoby do wzrostu 178 cm czują się dobrze za kierownicą. Z tyłu to inna bajka, tak jak inni powiem, ciemno klaustrofobicznie, ale wygodnie. Dwie osoby z tyłu podróżują swobodnie i bez problemów.
~tom
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Dla mnie i pasażerki wystarczająco dużo miejsca - na kanapie z tyłu mieści się 55 kg pies :) ( jemu małe okienka w tylnych drzwiach nie przeszkadzają). W bagażniku mieszczą się 2 - 120 litrowe torby , ale pod podłogą obok akumulatora są wygodne jest oddzielone miejsce na apteczkę, gaśnicę itp , a po bokach fajne zamykane półki
~Mieszko
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Przód wygodny, kokpit pod kierowcę, deska trochę za bardzo wcina się w przestrzeń dla pasażera, pewnie po to aby zmieścić podzespoły i wygospodarować pojemny schowek. Tył karoserii każdy niech oceni sam po tym gdy zasiądzie tam i pokona minimum 50 km. Duży dwumetrowiec się mieści za kierowcą 176 cm.
~rav
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Auto z zewnątrz wydaje się większe niż w rzeczywistości jest w środku. Miejsce kierowy pozwala na większą regulację i można tam wygodnie usiąść. Pasażer z przodu już ma nieco gorzej, ale nadal daje jakoś radę. Natomiast jazda z tyłu dla wyżej osoby jest dosyć niekomfortowa.
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Jak pisalem wyżej . Dla kierowcy w miarę . Choć nisko i wąsko na głowę ( jestem b.wysoki) U pasażera średnio, deska ogranicza miejsce na nogi . Tył dość ciasny, mało miejsca na stopy . Autem głównie jeżdżę sam , wiec mnie nie przeszkadza , ale nie jest to auto rodzinne .
Dziennik kosztów dla Toyota C-HR
6,2
~C_HR
Toyota C-HR
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Mam 177 cm wzrostu i mam wrażenie, że to auto jest dopasowane do mnie jak marynarka szyta na miarę. Dla pasażerów z tyłu przydałoby się jakieś 3 cm więcej na nogi. Zauważyłem też, że wysiadanie z tylnej kanapy nie jest za wygodne ale na szczęście ja jeżdżę na fotelu kierowcy :)
Toyota C-HR